Amber Heard, Johnny Depp'ten ayrıldıktan sadece birkaç hafta sonra Elon Musk ile çıkmaya başladığında hiçbir şeye dokunmadı.

Amber Heard, Johnny Depp'ten ayrıldıktan sadece birkaç hafta sonra Elon Musk ile çıkmaya başladığında hiçbir şeye dokunmadı.

14 Mayıs 2022

kehribar duydu Elon Musk ile çıkmaya başladı Kocası Johnny Depp'ten ayrılmasından sadece haftalar sonra, 2016'da Met Gala'da onu ziyaret ettikten sonra. Ancak psikologun yakın tarihli bir toplantıda belirttiği gibi, kalbi bu ilişkiye dalmış değildi.

Depp'in, 2018 Washington Post makalesinde aile içi şiddet kurbanı olduğunu ima ederek itibarını ve kariyerini mahvettiğini söyleyerek hakaretten Heard'ı mahkemeye çıkardığını hatırlayın. Amber davayla mücadele ediyor ve Depp'in evliliklerinden önce ve evlilikleri sırasında defalarca fiziksel olarak taciz ettiğini iddia ediyor. Aktrisin avukatları Salı günü hikayenin kendi tarafını sunmaya başladı ve Amber'in yakın partner istismarının kurbanı olduğunu belirleyen adli psikolog Dr. Don Hughes'un ifadesi ile başladı. Çapraz sorgu sırasında avukatlar, psikologun Heard'i sorgularken yaptığı bazı kasetleri gösterdi.

Notlardan biri, Amber'in milyarder ve Tesla CEO'su Elon Musk da dahil olmak üzere diğer erkeklerle olan ilişkileriyle ilgiliydi. Depp, Heard'in Musk'la onun için uğraştığını iddia ederken , Amber Hughes'a 2016'da onu Met Gala'da gördükten sonra Musk'la çıkmaya başladığını söyledi. Gala, Depp'le ciddi bir anlaşmazlığa düştükten sadece birkaç hafta sonra gerçekleşti. onların dağılmasına.

 

Amber uzmana Musk ile olan ilişkisinin Mart 2018'de sona erdiğini söyledi. Duruşmanın başlarında jüriye Heard'den eski menajeri Christiano'ya kısa mesajlar gösterildi. Carino , Musk'ı hiç sevmediğini doğruladı. Amber, Carino'ya Musk'tan ayrılığının basında yer almasından şikayet etti ve Musk, "Ona aşık değildin ve bana binlerce kez boşluğu doldurduğunu söyledin" dedi. Anlıyorum ama yas tutup iyileşmek için zamana ihtiyacım var," diye yanıtladı Amber Heard.

 

Elon Musk'ın bunu şimdi böyle öğrenmesi nasıl bir şey merak ediyorum - basından ve mahkemelerden? Ve Amber ile uzun bir ilişkileri olmamasına rağmen, bu kesinlikle onun egosunu incitecektir.

 

Bu gönderiyi paylaş