Denzel Washington, Will Smith'i savunuyor: "Bu herkesin başına gelebilirdi

Denzel Washington, Will Smith'i savunuyor: "Bu herkesin başına gelebilirdi

5 Nis 2022

Will Smith Chris Rock'a karşı saldırganlığı, 94. Oscar Ödülleri'nde olan her şeyi gölgede bıraktı. Bu hafta boyunca , CODA'lardan hiç söz edilmedi . zaferi ya da Lady Gaga'nın, final ödülünü alırken aklı karışmış bir Liza Minnelli'yi ne kadar iyi desteklediği. Bunun yerine medya, haberlerini ve programlarını, Jim Carrey'in daha önce BAFTA'lardan yorumladığı ve oyuncuyu heykelciği aldığında alkışlayan halkı çok eleştiren utanç verici eylemle açmıştı. Endüstrinin çoğu eylemi kınadı, ancak şimdi Denzel Washington Smith ile en sempatik versiyonunu göstermek için çıktı.

Williams yönteminin aktörü koltuğuna gitti . Ancak saldırganlık o zamanlar burada bitmemişti. Komedyene karısına isim vermeyi bırakması için bağırdı. Birkaç dakika sonra, Denzel Washington ve Smith'in reklamcısı ona güvence vermek için geldi. Kazanan konuşmasında , The Disaster of Macbeth'teki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterilen Washington'un daha önce kendisine itiraf ettiği şeyi aktardı: "Elinizden gelenin en iyisini yapın, çünkü o zaman şeytan peşinizdedir."

Piskopos TD Jakes ile yaptığı röportajda olaydan ve dünyayı dolaşan ifadenin anlamından bahsetti: "Bir deyiş var.

"İblis seni ihmal ettiğinde, yanlış bir şey yaptığını biliyorsun. Şeytan bırak gitsin diyor. O benim favorim. Ama tam tersine, o size geldiğinde, sizin iyi bir şey yapmaya çalıştığınız içindir. Ve her ne sebeple olursa olsun, şeytan o gece yakaladı.

Vaizle konuşma devam etti ve sonunda Washington, herkesin başına gelebileceğini belirterek konuyu not aldı:

Hollywood'a göre, Kimiz Kimiz ? Davanın tüm gerçeklerini bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla tek çözümün dua etmek olduğunu biliyorum.

Netflix ve Sony Pictures ile birçok projeyi felç etmiş olan Will Smith'in kariyerinin sonu anlamına gelebilir . Öte yandan Chris Rock, sosyal medyada bir takipçi kitlesi edindi ve turnesindeki her şovu sattı. Ayrıca Oprah Winfrey ile olası bir röportaj hakkında spekülasyonlar var.

Bu gönderiyi paylaş