Kandi Burruss, Marlo Hampton'ın Doğum Gününü Kutluyor

Kandi Burruss, Marlo Hampton'ın Doğum Gününü Kutluyor

8 Şub 2022 haberlerinde Kandi Burruss, Marlo Hampton'ın doğum gününü kutluyor. Aşağıdaki sosyal medya hesabında paylaştığı gönderiye göz atın. 'Doğum günün kutlu olsun Diva! Gittiğiniz her yerde dünyayı daha moda hale getirmeye devam edin. Herkes verir. @marlohampton biraz doğum günü aşkı!' dedi Kandi.

Birisi şöyle dedi: 'Doğum günün kutlu olsun Bayan Marlo. Siz ikiniz çok uzun bir yol kat ettiniz.' Bir yorumcu bunu şöyle yazdı: 'Doğum günün kutlu olsun Güzel Kız Kardeş Kraliçe' ve daha fazla insan ona en iyisini dilemek için yorumlara atladı.

Diğer bir takipçi, 'Yesss Gerçek Malzeme Kızı @marlohampton'a Mutlu Yıllar' dedi. Ayrıca başka bir arkadaşına mutlu yıldönümleri diledi: 'Kızım @latoyaforever'a Mutlu Yıllar demeden günü bitiremem!!!! Umarım bu gelecek yıl, şimdiye kadarki en iyi yılınız olur!'

Kandi Burruss, BFF'leri Kenya Moore ve Monyetta Shaw ile kaliteli zaman geçirdi. Aşağıdaki sosyal medya hesabına bıraktığı fotoğraflara göz atın. Biri, 'Güzel kıyafet. Ayrıca, bu ay ve yıl boyunca yaptıklarınız için teşekkür ederim' ve bir yorumcu şunu yazdı: '@kandi @monyettashaw ile çok takılıyorsunuz, o ROHA şovunda bir arkadaş mı?' Ayrıca, çok uzun zaman önce, Kandi Frosts ile Kirk Frost'un doğum gününü kutlamak için dışarı çıktı. Aşağıdaki sosyal medya hesabında paylaştığı gönderiye göz atın. 'Dün gece hakkında! Hepimiz @frost117 kardeşimizin doğum gününü kutlamak için dışarı çıktık! Önümüzdeki yılın tamamen dengeyle ilgili olduğunu söylüyor. Çok çalışın evet ama aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenmek için zaman ayırın. Bu yıl çok sayıda tatil geliyor! Herkes @frost117'ye biraz doğum günü sevgisi versin!' dedi Kandi.

Ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte en iyi hayatını yaşıyor.

Bu gönderiyi paylaş