Joaquin Phoenix Yaklaşan Filmin Setinde Kendine Hiç benzemiyor - Şok Edici Dönüşüme Bakın!

Joaquin Phoenix Yaklaşan Filmin Setinde Kendine Hiç benzemiyor - Şok Edici Dönüşüme Bakın!

28 TEMMUZ 2021 haberlerinde Oyuncu, rolleri söz konusu olduğunda her zaman kendini çok adamış durumda, bu yüzden genellikle dönüştürmek ve gerçekten canlandırdığı karakterlere dönüşmek için elinden geleni yapıyor! Bununla birlikte, son projesinin farklı olmaması şaşırtıcı değil.

Joaquin Phoenix, yaklaşmakta olan filmi Disappointment Blvd'nin setinde fotoğraflandı. ve neredeyse tanınmaz halde!

Çekimler şu anda Kanada, Montreal'de yapılıyor ve Oscar ödüllü yıldız daha dün sette görüldü, kendisine hiç benzemiyor.

Fotoğraflarda gri, seyrelmiş saçları olan ve üzerinde gömlek olmayan bir adam, fiziği ve genel görünümü, 46'dan çok daha yaşlı görünmesine neden oluyor!

Ünlü oyuncunun hayranları, yoğun rolleri nedeniyle görünüşünü büyük ölçüde değiştirme eğiliminde olduğunu çok iyi biliyorlar.

Bunu göz önünde bulundurursak, bu son değişiklik, geçmişteki bazılarıyla karşılaştırıldığında o kadar da şiddetli değil.

Filme gelince, bu noktada temel olay örgüsü dışında yapımla ilgili fazla bir bilgi yok.

Screenrant, hikayenin tamamen başarılı bir girişimci hakkında olduğunu ve tüm iniş ve çıkışlarıyla onlarca yıl boyunca hayatını izleyeceğini belirtti.

Joaquin Phoenix'in dönüşmesi gereken son rolü elbette 2019'un Joker'iydi!

Oyuncu daha önce, ikonik kötü adamı bir yeme bozukluğu geliştirmeye yakın olduğu noktaya kadar canlandırmak için 50 kilodan daha az kaybetmesi gerektiğini açıklamıştı!

Ne de olsa, üretim her bir pound ile kesinlikle takıntılıydı, ölçeğe bıraktığı her sayı çok önemli olarak görülüyordu.

Süreç boyunca, zor olsa da aktör, yeni vücudunda farklı şekillerde hareket etme özgürlüğü de dahil olmak üzere kendisi hakkında çok şey öğrendiğini söyledi.

Bu gönderiyi paylaş