Jada Pinkett-Smith, Tıraşlı Başının Yeni Resmini Yayınladı Ve Hayranları Buna Bayıldı!

Jada Pinkett-Smith, Tıraşlı Başının Yeni Resmini Yayınladı Ve Hayranları Buna Bayıldı!

29 TEMMUZ 2021 haberlerinde Jada Pinkett-Smith, tıpkı kızı Willow gibi saçını traş etti ve şimdi yeni stilini sergiliyor! Aktris, yepyeni bir fotoğraf göndermek için sosyal medyaya gitti ve elbette hayranlar çok destekleyiciydi, yorum bölümünde sürekli ona fışkırdı!

Geçmişte saç dökülmesi sorunları hakkında samimi olduktan ve her zaman seyreltik saçlarını saklamaya çalıştıktan sonra, bunun yerine omuzlarından bu ağırlığı alarak tamamen tıraş etmeye büyük bir karar verdi!

Tabii ki, bunu yapmak için, kafasını tıraş etmenin tedavi edici bir etkisi olduğu kızı Willow'dan ilham aldı!

Dün paylaştığı fotoğraf, Red Table Talk sunucusunu siyah balıkçı yakalı, biraz daha düşük açıda ve yüzüne oldukça yakın olan kameraya doğruca bakarken gösteriyor.

'Kendinize döndüğünüzde ama bu süreçte biraz şaşı olduğunuzda. Mutlu Çarşambalar,' Jada şaka yollu bir şekilde başlıkta yazdı.

Kısa bir süre sonra, takipçiler ve diğer yıldızlar onu övmek için yorum bölümüne koştu.

Örneğin, aktris Mondy Kaling şöyle yazdı: 'Bu mükemmel bir kafa.'

Tamar Braxton da şu yorumu yaptı: 'Başımı tekrar ağartmak istiyorum. Harika görünüyorsun.'

Hayranlardan gelen binlerce yorum, Jada'ya ne kadar 'kusursuz' göründüğünü söylemeye devam etti!

Bildiğiniz gibi, Willow sahnede kafasını traş etmişti, I Whip My Hair performansının tam ortasında, ki bu oldukça sembolikti ve aslında daha önce de kendini yenilemek ve olduğu karanlık zamanı salıvermek için yaptığı bir şeydi. şarkı çıktığında.

Bu gönderiyi paylaş