Suri Cruise, Yeni Resimlerde Annesi Katie Holmes'un Tüküren Görüntüsü Gibi Görünüyor!

Suri Cruise, Yeni Resimlerde Annesi Katie Holmes'un Tüküren Görüntüsü Gibi Görünüyor!

29 TEMMUZ 2021 haberlerinde Katie Holmes'un eski sevgilisi Tom Cruise ile kızı çok hızlı büyüyor! Suri Cruise zaten 15 yaşında ve bazı yeni paparazzi fotoğraflarında şimdi annesine ne kadar benzediğini görebilirsiniz!

Genç geçen gün New York'ta dışarıdaydı ve paparazziler onu kameraya yakaladı!

Günlük gezintisi sırasında bu basit, beyaz kısa üst ve bir çift bol, gri eşofman giyiyordu.

Görünüşü daha da rahat hale getirmek için 15 yaşındaki parmak arası terlik giydi ve saçlarını alçak, dağınık bir topuz yaptı.

O sırada, bir arkadaşının yanında yürüyordu ve paparazziler, internete hızla giren birkaç fotoğraf çekmeden edemediler.

Fotoğrafları gören Katie Holmes'un birçok hayranı, onun annesine ne kadar benzediğini hemen fark etti. Yıllardır durum böyle olsa da, küçüklüğünden beri bu konuda yapılan yorumlar bu sefer çok daha fazla büyüdüğü için daha da emindi ve şimdi gerçekten Katie'nin ikizi gibi görünüyor.

Sadece bu da değil, bu yeni fotoğraflar Suri'nin annesiyle çıktıktan sadece bir gün sonra geldi, ikisi de birbirine çok benzer kıyafetler giyiyordu, bu insanların birbirlerine ne kadar çok benzedikleri hakkında konuşmalarına neden olan bir şey!

Geçen yıl InStyle ile konuşurken Katie Holmes, kızının üzerine fışkırarak şunları söyledi: 'En büyük hedefim onu her zaman kendi kişiliğine göre beslemek, yüzde 100 kendi başına, güçlü, kendinden emin ve yetenekli olduğundan emin olmaktı. Ve bunu bilmek. Gerçekten güçlü çıktı - her zaman güçlü bir kişilik oldu. Bir aktivite seçecek ve o işte gerçekten iyi olana kadar kıçını kaldıracak. Sonra 'Tamam, bir sonraki şeyi deneyeceğim' diyor. Çok odaklanmış ve çalışkan biri.'

Bu gönderiyi paylaş