Brad Pitt, Angelina Jolie'yi Yargıcın Tekrar Görevden Alınmasını İstiyorken Velayet Kararını Kasıtlı Olarak 'Geciktirmekle' Suçladı!

Brad Pitt, Angelina Jolie'yi Yargıcın Tekrar Görevden Alınmasını İstiyorken Velayet Kararını Kasıtlı Olarak 'Geciktirmekle' Suçladı!

9 TEMMUZ 2021 haberlerinde Yeni haberlere göre, Angelina Jolie'nin avukatı mahkemeden Yargıç John W. Ouderkirk'in kendisi ve Brad Pitt'in velayet davasından bir kez daha çıkarılmasını istedi! Bu, ilk talebin reddedilmesinden aylar sonra gelir.

Ama bunda sırf yasal savaşlarını geciktirmek istediği için mi ısrar ediyor?

Bildirildiğine göre, Brad Pitt her şey hakkında böyle hissediyor!

Birkaç ay önce Brad'e birlikte paylaştıkları reşit olmayan 5 çocuk için ortak velayet verildi.

Bu, Angelina'nın gençlerin tek başına velayetini talep etmesinden en az 4 yıl sonra geldi.

Ancak, Jolie ve avukatı, John W. Ouderkirk'in Brad'in avukatlarından biriyle bağlantılı olması nedeniyle tarafsız olmadığını öne sürerek davayla ilgilenen yargıcı görevden almak için lobi faaliyetlerinden bu yana yasal mücadeleleri henüz bitmedi.

Bazı yasal belgelerde, bu nedenle, 'adil yargılanma, davasını yürütmek için kritik öneme sahip çocukların sağlığı ve refahı ile ilgili kanıtları uygunsuz bir şekilde dışlayarak' reddedildiğini belirtiyor.

Avukatı devam etti: 'Bayan Jolie, neler olup bittiğini sadece yargıç ve karşı avukatın bildiğini sorana kadar… bunun olması karşısında şok oldu. Bayan Jolie, Pitt'in avukatı ile yargıç arasında geçen hiçbir şeyi bilmiyordu.

Öte yandan, Brad'in avukatı, en başından beri iddia edilen çıkar çatışmasının farkında olduğunu ve bunu gözaltı kararlarını 'geciktirme taktiği' olarak kullandığını iddia etti.

"Burada çok uzun süredir devam eden bir çocuk velayeti davasında çocuklar yaşlanıyor… ve böyle bir geciktirme taktiğine izin vermek son derece adaletsiz olur. Sürpriz yoktu…Ms. Jolie ve avukatı, ilişki ve gerekçeler hakkında her şeyi biliyorlardı.'

 

Bu gönderiyi paylaş