Olivia Wilde, Romantik Ortamda Harry Styles Hakkında Paparazzilerin Sorularına Yanıt Verdi

Olivia Wilde, Romantik Ortamda Harry Styles Hakkında Paparazzilerin Sorularına Yanıt Verdi

21 HAZ 2021 haberlerinde Olivia Wilde, Harry Styles'dan başkası ile romantik bir ilişki içinde değildi ve şimdi aktris, sözde ilişkileri hakkında bazı soruları yanıtladı. İşte söylemek zorunda olduğu şey!

Londra'da aylar sonra, eski One Direction üyesi ve çocukları eski Jason Sudeikis ile birlikte vakit geçiren Olivia Wilde, eve geri döndü.

LAX'teyken, dönüş yolunda paparazziler onu yakaladı ve birçoğu genç şarkıcıyla olan sözde romantizmi hakkında her türlü soruyu sordu!

Bir fotoğrafçı onun bir film yapımcısı olarak yeteneğini övdüğünde, Olivia onlara, Harry'nin son zamanlarda oyunculuk yaptığı için gelecekte Oscar kazanma şansı olup olmadığını düşünüp düşünmediği sorulduğunda onlara teşekkür etti.

"Konuşmayacağımı biliyorsun. Bunun olmayacağını biliyorsun," dedi Olivia karşılık olarak, konu sevgilisine geldiğinde ağzını sıkı tutarak.

Ama kameraman ısrar edip Harry'nin bir aktör olarak potansiyeli olup olmadığını sorduğunda, Olivia yardım edemedi, hafifçe gülümsedi ve başını salladı. aaa...

Kesinlikle öğrenecekti! Ne de olsa, o sadece deneyimli bir aktris değil, bu yüzden insanlarda yeteneği veya eksikliğini görmek kolay ama o ve Harry aslında Don't Worry Darling adlı yaklaşan psikolojik gerilim filmi üzerinde çalışıyorlar, bu yüzden onu yakından gördü ve muhtemelen hatta kendisine çokça akıl hocalığı yaptı!

Bu, Olivia ve kostüm tasarımcısı Arianne Phillips'in Aralık ayında Harry'nin kadronun bir parçası olduğunu doğrulamasından sonra geldi.

Harry'nin filmde resmi olarak yer aldığını duyduğumuzda o ve ben küçük bir zafer dansı yaptık, çünkü onun moda ve stil için gerçek bir takdiri olduğunu biliyorduk. Sürecin bu unsuru konusunda bu kadar hevesli olduğu için gerçekten minnettarım - bazı aktörler umursamıyor.'

Bu gönderiyi paylaş