Vanessa Hudgens Cole Tucker'a Tamamen Aşık - İşte Neden Tüm Exes'lerinden Farklı!

Vanessa Hudgens Cole Tucker'a Tamamen Aşık - İşte Neden Tüm Exes'lerinden Farklı!

18 NİSAN 2021 haberlerinde Görünüşe göre oyuncu şu anki erkek arkadaşına çok aşık! Sadece bu değil, içeriden bir rapor, daha önce çıktığı diğerlerinden farklı hissettiğini bildiğini iddia ediyor!

Hayranların bildiği gibi, Vanessa Hudgens şu anda beyzbol yıldızı Cole Tucker ile bir ilişki içinde ve gerçekten ona nasıl bir kraliçe gibi davrandığını biliyor.

Vanessa ve Cole geçen yıldan beri romantik bir ilişki içindeler ve bu noktada daha mutlu olamayacağı anlaşılıyor.

Kaynak, HollywoodLife'a kendisini tüm eski sevgililerinden nasıl farklılaştırdığını anlattı.

Cole, Vanessa'ya bir kraliçe gibi davranıyor ve ona tapıyor. İnsanlar ilk başta ona biraz şüpheyle yaklaştı. Demek istediğim, profesyonel bir atlet ve o sadece yirmili yaşlarının başında, kimse bunun sürmesini beklemiyordu. Ama başından beri onun hakkında gerçekten ciddiydi ve bu hiç tereddüt etmedi. Ona bayılıyor ve her zaman onun hayalindeki kız olduğunu söylüyor, çok tatlı. Vanessa da onunla çok ilgilendi, 'diye açıkladı kaynak.

“Geçen ay Florida'da Bahar eğitimindeyken onu görmeye gitti. Diğer tüm eşler ve kız arkadaşlar gerçekten misafirperverdi, Vanessa bir patlama yaşadı. Bu onun için yeni bir deneyim, işteki erkeklere alışkın, bu yüzden Cole'un bu şekilde farklı olmasını seviyor. Onun katılması için yepyeni bir dünya. Kesinlikle aşık ve gerçekten çok mutlu. Vanessa kesinlikle Cole'a aşık oldu ve pek ortak noktaları yokmuş gibi görünse de, çekiciliği koruyan bir düzeyde bu doğru, ama aslında öyle ve bu yüzden çok iyi çalışıyorlar. '

Bu gönderiyi paylaş