Angelina Jolie, Büyük Perdeye Geri Dönmesinin Brad Pitt'ten Boşanmasının Bir Sonucu Olduğunu Söyledi!

Angelina Jolie, Büyük Perdeye Geri Dönmesinin Brad Pitt'ten Boşanmasının Bir Sonucu Olduğunu Söyledi!

21 NİSAN 2021 haberlerinde Angelina Jolie, son zamanlarda oyunculuk kariyeri söz konusu olduğunda çok çalışıyor, ancak ondan önce, herhangi bir büyük projede başrol oynamaya ara verdi. söyleniyor, oyuncu Hollywood'a dönüşünün kendisi ve Brad Pitt'in boşanması yüzünden olduğunu ileri sürdü!

 

Bir süredir, Angelina Jolie sadece kamera arkasında çalışacakmış gibi görünüyordu, çünkü son on yılda yönetmen olarak epeyce filmde yer aldı.

Ancak, son birkaç yıldır kameraların önünde gittikçe daha fazla görünmeye başladı ve bu yıl aslında bir değil iki farklı filmde - Bana Ölü Dileyenler ve Ebediler - her ikisi de büyük ve merakla beklenen filmlerde yer aldı. !

 

Entertainment Weekly ile yaptığı bir sohbet sırasında Angelina, Brad Pitt'ten ayrılmasının yeniden filmlerde oynamasına neden olduğunu öne sürdü.

 

Yönetmenliği seviyorum ama ailemde birkaç yıldır yönetmeme olanak vermeyen bir değişiklik yaşadım. Daha kısa işler yapmam ve daha çok evde olmam gerekiyordu, bu yüzden birkaç oyunculuk işi yapmaya geri döndüm. Bu gerçekten onun gerçeği. '

Hayranların bildiği gibi, son 10 yılda Angelina dört film yönetti ve birçoğu aslında ses oyunculuğu olan 7 filmde başrol oynadı!

 

Angie'nin yönettiği son proje 2017'de oldu - 'İlk Onlar Babamı Öldürdü' ve Brad'den ayrılmasının ardından bir yıl yayınlandı.

 

Bana Ölü Dileyenler'de Angelina, EW'ye göre 'özel olarak eğitilmiş bir grup itfaiyecinin paraşütle paraşütle paraşütle atladığı' dumanlı atlama teli Hannah'yı canlandırıyor.

 

Michael Koryta’nın romanından uyarlanan hikayede Hannah, birkaç katil tarafından takip edilen Finn Little adında travma yaşamış bir preteen bulur.

Jolie, EW'ye karakterinden 'doğası gereği anne olmadığını söyledi. Bazen yönetmen beni düzeltirdi çünkü bir çocuğa karşı davranışım onun çocuğa karşı davranışından farklıydı. [Finn Little] 'a kötü davranmam biraz zaman aldı ama anladım!'

Bu gönderiyi paylaş