Dokuz ay sonra Daniella Pick ile eşi Quentin Tarantino anne baba oluyorlar

22 Ağustos 2019 Perşembe günü’nün haberlerinde yer alan çocuk sevinci!

9 ay sonra  Daniella Pick ile eşi Quentin Tarantino anne baba  oluyorlar

56 yaşındaki Quentin Tarantino sinema dünyasının usta ve yönetmeni 2018 kasım'da Beverly Hill'te Pek çok ünlü yıldızı katıldığı, Yahudi geleneklerine uygun bir düğünle evlendiği kendisinden 21 yaş küçük eşinin hamile olduğunu açıklayıb baba oluyorum haberini verdi. Pick ile ilk çocuklarını bekliyorlar.

Meşhur ve ünlü ustanın Pulp Fiction, Kill Bill, Inglorious Bastards, Djngo Unchained gibi filmlerdi imzası bulunan Quentin Tarantino 9 ay evlendiğinden sonra bebek haberi geldi.

 

İkili’nin ilişkisi

Quentin Tarantino ile Daniella Pick, ilk olarak 2009'da Kudüs Film Festivali'nde Inglourious Basterds filminin tanıtımın yaparken tanışmıştı.2015'de Mayıs ayında ayrılan çift,Aralık ayında barışıb ilişkilerine devam etti. Çift 2017 yıl New York'ta Pulp Fiction ekibinin tam katılım gösterdiği bir törenle nişanlanmıştı.geçtiğimiz yıl ise evlendiler. Ünlü yönetmenin ilk evliliği olduğu için düğün daha çok ilgi çekti.

 

Daniella Pick son olarak yer aldığı film

Meşhur ve ünlü usta Quentin Tarantino Pulp Fiction, Kill Bill, Inglorious Bastards, Djngo Unchained gibi filmlerdi imzası bulunmaktadır.Daniella Pick,son olarak 2 Ağustos'ta Quentin Tarantino'nun son filmi Once Upon a Time in Hollywood'un Roma prömiyerinde eşinin yanında yer aldı.

 

Çok mutlular

Amerikalı yönetmenin basın sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, “Daniella ve Quentin Tarantino bir bebek beklediklerini açıklamaktan dolayı çok mutlu” denildi.

Bu gönderiyi paylaş