Hilary Duff’ın Kocası, En Sevilen Evlilik Yıldönümünü Ona Öder!

Hilary Duff’ın Kocası, En Sevilen Evlilik Yıldönümünü Ona Öder!

21 Aralık 2020 haberlerinde Hilary Duff ve Matthew Koma'nın düğümü bağlamasının üzerinden bir yıl geçti ve şimdi dönüm noktasını kutluyor! Bununla birlikte, adam bugün erken saatlerde sosyal medyaya, sevgilisine gerçekten tatlı bir haraç paylaşmak için gitti!

 

Koma, oyuncuyla bu ilk evlilik yılını konuşmaktan mutluluk duydu!

 

2020, dışarıdaki herkes için gerçekten zorlayıcı bir durum olsa da, bu ikisi için işlerin üstesinden gelmenin çok daha kolay olduğunu söylemek güvenlidir, çünkü her şey boyunca birlikteydiler!

 

Matthew, Hilary'nin siyah beyaz bir fotoğrafının ve kendi düğünlerinden düğün kıyafetleri içinde şunları yazdı: "Mutlu Yıllar Ba ... Bir yıl önce bugün çok farklı görünüyordu."

 

Koma, muhteşem düğün fotoğrafının COVID-19 salgını dünyayı ele geçirmeden ve bu tür olayları neredeyse imkansız hale getirmeden önce çekildiğini vurgulamalıydı.

 

O tatlı bir şekilde şöyle yazdı: 'Geçen yıl Clorox marketlerine gitmeden ve dünyadan uzak durmadan bunu hayal edemiyorum. Sizden eşim olmanızı istediğimde, ilk yılımızın böyle görüneceğine dair hiçbir fikrimiz yoktu ... Her zaman 'ilk yıl en zor' derler ama bizim durumumuzda tamamen farklı bir sebepten dolayı öyleyim ve ben de öyle şaşkınlığınıza hayranlıkla bakın.

Koma daha sonra, şu anda ailesine ikinci eklenmesini ve toplamda üçüncü çocuğunu bekleyen hamile karısına bu kadar hayran olmasının tüm nedenlerini paylaştı!

 

'Anne, birey, eş, ruh ve olduğunuz kravat boyası etkileyicisi nasıl olursunuz, bunu kolaylaştırırken akıl karıştırıcıdır ve alıcıda olmayı hak etmek için neyi doğru yaptığımı bilmiyorum onun sonu. En istikrarlı, en destekleyici, empatik, sevgi dolu ve tutkulu olduğunuz için teşekkür ederiz. "

 

Şaşırtıcı övgülerinin daha fazlası için, yukarıdaki yazının tamamına bakın!

Bu gönderiyi paylaş