Heather Morris, Çocuk İstismarının Kurbanlarını "Tetikleyen" Markasının Düştüğü Yorumları İçin Pişmanlığını İfade Etti

Heather Morris, Çocuk İstismarının Kurbanlarını "Tetikleyen" Markasının Düştüğü Yorumları İçin Pişmanlığını İfade Etti

21 Aralık 2020 haberlerinde Daha önce son Glee başrolünü nefrete karşı savunurken, şimdi Heather Morris yorumları için özür dilemek için platformuna geri döndü. Görünüşe göre, söylediklerinin şovun hayranlarının çoğu için neden bu kadar "duyarsız" göründüğünü anladı.

 

Bununla birlikte, oyuncu, çok uzun zaman önce Mark Salling için ayağa kalktığı için pişmanlık duyduğunu ifade ettiği bir açıklama yaptı.

Şöyle yazdı: "Mesajımın tetiklendiğini hisseden herkese, verdiğim zarar için gerçekten içtenlikle özür dilemek istiyorum. Siz, bir arkadaşınız veya bir aile üyesi pedofili kurbanı olmuş olsanız da, sözlerimin deneyiminize karşı duyarsız olabileceğini ve bunun için ne kadar üzgün olduğumu yeterince ifade edemediğimi anlıyorum. "

 

Bu, Glee yıldızının birkaç yıl önce cihazlarında yasadışı çocuk içeriğiyle yakalandıktan sonra kendisini öldüren Mark hakkındaki bazı olumsuz yorumlara tepki vermesinden sonra geldi.

Hatırlayacağınız gibi, suçlu bulundu ve ölümünden sonra bile dizinin hayranlarının çoğu onu affedemedi.

 

Ama Heather için, ölü rol arkadaşına ve arkadaşına yöneltilen aşağılama gerçekten üzücüydü, bu yüzden konuşma ihtiyacı hissetti.

Ne yazık ki hayatlarını kaybeden diğer iki Glee üyesine atıfta bulunarak, 'Sadece iki oyuncu kaybetmedik, üç kişiyi kaybettik. Ve üçüncüsü görünmezmiş gibi davranmak ÇOK inanılmaz derecede zor, çünkü eylemleri haksız olmasına rağmen, bir noktada hala ailemizin bir parçasıydı ve zihinsel olarak HASTAYDI. "

 

Aktris daha sonra, "Glee ailesinin tamamını kaybetmekle gözlerimi oymadan bir gün geçemediğim bir dönemde, ona bu kadar saygısız ve nezaketsizce davranmaları için insanları çağırdı."


 

Bu gönderiyi paylaş