Mandy Moore, 3. Dönem Hamilelik Sorunlarını Açıyor ve Hayranlarından Yardım İstiyor!

Mandy Moore, 3. Dönem Hamilelik Sorunlarını Açıyor ve Hayranlarından Yardım İstiyor!

20 Aralık 2020 tarihinde Oyuncu şu anda ailesine yeni bir katkı bekliyor ve hamileliğini açmak için sosyal medyaya gitti! Görünüşe göre, üçüncü üç aylık dönemi oldukça zorlu geçti ve hayranlarına her şeyi anlattı!

Mandy Moore, kendisi ve kocası Taylor Goldsmith’in ilk çocuğuna hamile ve özellikle son birkaç haftanın onun için çok zor olduğu için bu sevinçle tanışacağı için çok heyecanlı.

Bu Biziz yıldızı, üçüncü üç aylık döneminde karşılaştığı zorluklar söz konusu olduğunda takipçilerinden bazı tavsiyeler istemek için IG Hikayelerine gitti.

"Üçüncü üç aylık hamile arkadaşlar için soru - başka biri aniden mide bulandırıcı, bitkin ve ağlamaklı mı? Ne halt? Her şeyin bir on sente döndüğünü hissediyorum, "diye paylaştı.

Daha sonra, yardımına gelen ve kendisini "neşesiz" hissettiğinde ona çok yardımcı olan tüm anne arkadaşlarına minnettarlığını göstermek için platformuna geri döndü!

"Bugün yeni bir gün ve kesinlikle daha az" kapalı "hissediyorum, ancak akışa devam ediyorum ve kısa süre sonra tüm hisleri yeniden hissetmeyi umuyorum. Hormonlar şaka değil 'dedi hayranlarına.

Başka bir videoda Mandy bir kez daha herkese onun iyi olduğuna dair güvence vererek "Minnettarım. Bu sadece vahşi, hormonlar çılgın. '

Klibin üzerine bir başlık olarak yazdı: "Sebepsiz ağlamak."

Oyuncu, "Yataktan kalkıp bugün uzun güzel bir yürüyüşe çıkmayı başardım ve kendimi iyi hissediyorum. Umarım hepiniz iyi hissediyorsunuzdur. "

 

Mandy Moore'un şimdi çok daha iyi gittiğini duymak harika.

Hamile olmak kesinlikle kolay değil, özellikle son tarihe bu kadar yakın!

 

Çift, ilk olarak Eylül ayında kocasının elini bebeğinin yumruğunda gösteren sevimli bir fotoğrafla tekrar beklediklerini açıkladı.

 

Aktris başlıkta "Baby Boy Goldsmith 2021'in başında geliyor" diye yazdı.

Bu gönderiyi paylaş