Scott Baio, Donald Trump Kabul Etmeyi Reddederken İnsanlara 'Trump Hala Başkanınız' Hatırlatıyor

Scott Baio, Donald Trump Kabul Etmeyi Reddederken İnsanlara 'Trump Hala Başkanınız' Hatırlatıyor

12 Kasım 2020 haberlerinde Scott Baio, halka Donald Trump'ın hala cumhurbaşkanı olduğunu ve 20 Ocak 2021'e kadar olacağını hatırlatmak için halka açık platformunu kullanıyor. Başkan Trump seçim sonuçlarını geçerli olarak tanımadığından ve birden çok yeniden sayım talep ettiğinden, büyüyen spekülasyon Trump yönetimini çevreliyor. davasını Yargıtay'a götürmeyi amaçlamaktadır.

Joe Biden, Başkan Donald Trump'ın utanç verici bir tavır almayı reddettiğini söyledi ve Trump'ın fakir bir miras bıraktığını söyledi. Trump'ın davası ülkenin en yüksek mahkemesinde görülse de, 2021'de Joe Biden göreve başlamadan önce atılması gereken pek çok adım var. 6 Ocak 2021'de Meclis ve Senato, seçim oylarını nihai bir çetele için sayacak. O gün kazananı açıklayacak olan Başkan Yardımcısı Mike Pence olacak.

Seçim oylarıyla ilgili bir sorun varsa ve kriterler karşılanırsa, kimin başkan olacağına Meclis karar verecektir.

Hollywood'un Başkan Trump'ı en çok seslendiren destekçilerinden biri olan Scott Baio, insanlara Trump'ın hala görevde olduğunu ve seçimin henüz bitmediğini hatırlatıyor.

tweet'i 504.000 Twitter takipçisi ile paylaştı ve 'Tanrı Başkan Trump'ı korusun ve Tanrı Amerika'yı korusun' mesajını ekledi.

Scott Baio, Başkan Trump'ın yeniden seçilme yarışını destekledi ve 8 Ağustos 2020'de Beverly Hills, California'da düzenlenen LA WalkAway mitinginde konuştu. Walk Away etkinlikleri Demokratları partisinden "çekip gitmeye" teşvik etmek için tasarlandı. Brandon Straka, WalkAway hareketini kurdu.

Konuşması sırasında kolluk kuvvetlerine hizmetleri için teşekkür etti ve Donald Trump'ı neden desteklediğini biraz paylaştı.

Etkinlikte konuşan diğer ünlüler arasında Scott Baio'nun yanı sıra Joy Villa ve Lorenzo Lamas yer alıyor.

Scott, eski başkan Ronald Reagan’ın yüzünde Amerikan bayrağı bandana bulunan bir tişört giymişti.

Scott Baio’nun Rescue America Rally / WalkAway Rally’deki konuşmasını aşağıdaki video oynatıcıda izleyebilirsiniz.

Scott Baio’nun konuşması hakkında ne düşünüyorsunuz? Başkan Donald Trump'ın teslim olmayı reddetmesine şaşırdınız mı?

Charisse Van Horn, Tampa Körfezi'nden serbest yazar. Ünlüler, eğlence ve moda hakkında yazmaktan hoşlanıyor. Bu makalenin Celebrity Insider dışında herhangi bir şekilde çoğaltılması, yazar tarafından yasal işlemlerle karşılanacaktır.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş