Sarah Hyland ve Wells Adams - COVID-19 Olmasaydı Düğün Günlerini Nasıl Kutlardılar?

Sarah Hyland ve Wells Adams - COVID-19 Olmasaydı Düğün Günlerini Nasıl Kutlardılar?

21 Ekim 2020 haberlerinde Sarah Hyland ve Wells Adams, düğümü Ağustos ayında bağlamayı planlıyorlardı, ancak COVID-19 salgını kısıtlamaları nedeniyle, evliliklerinin maalesef ertelenmesi gerekti. Ancak bu, aşık çiftin o özel 8/8/20 gününü hala işaretlemediği anlamına gelmez. İşte böyle kutladılar!

The Ellen DeGeneres Show'da bugün Sarah, ünlü sunucu ve izleyicileriyle, kendisinin ve erkeğinin düğün günlerini nasıl geçirdiğini paylaştı.

"8/8/2020 tarihinde evlenecektik. Artık olmuyor. Ama ne yapabilirsin? Evden ilk kez karantinadan çıktım ve bir şaraphaneye gittik. Tüm arkadaşlarımızla gittik - hepimiz test edildi - ailemiz, sağdıcımız, baş nedimemiz. Beyaz bir elbise ve Etsy'ye aldığım bir duvak getirdim. Ve nedimelerim, bana gerçek bir düğün buketi aldılar ve beni şaşırttılar. Sonra da eğlenmek için sahte düğün fotoğrafları çektik 'dedi aktris.

Elbette, bazı hayranlar, Sarah daha önce platformunda bu sahte düğün resimlerinden bazılarını paylaştığı için bunu zaten biliyordu.

Fotoğraflar onu ve Wells'i bir şaraphanede sadece oyun oynayarak gösteriyor.

"Bir çift, bir salgın ve ertelenmiş bir düğün: Bir dizi. Bugün evlenmemiz gerekiyordu. Bunun yerine… fotoğraf çektik ve şarap içtik. Seni Pluto'ya ve @wellsadams'a geri dönmeyi seviyorum '' diye yazıyı yazdı.

And she was not the only one to post about it since Wells did as well!

Adam aynı güne ait, oyuncu nişanlısının poposuna bir el ile onu gösteren bir resim yayınladı.

Bugün evlenmemiz gerekiyordu. Biz yapmadık. Ama yine de bir popo tutmalıyım. Yani, biliyorsun, hala çok havalı, "Wells, paylaşımına komik bir şekilde başlık yazdı.

Bu gönderiyi paylaş