Mark Hamill, Billie Lourd, Todd Fisher ve Daha Fazlası Carrie Fisher'ı 64. Doğum Günü Ne Olurdu!

Mark Hamill, Billie Lourd, Todd Fisher ve Daha Fazlası Carrie Fisher'ı 64. Doğum Günü Ne Olurdu!

21 Ekim 2020 haberlerinde Carrie Fisher’ın 64. doğum günü ne olurdu, hayranları, arkadaşları ve aile üyeleri onu hatırlamak ve haraçlarını ödemek için sosyal medyaya gitti. Bildiğiniz gibi ünlü Star Wars oyuncusu kalp krizi geçirerek 2016 yılında hayata gözlerini yumdu.

O sırada, sözcü Simon Halls, E! Bir açıklamada şöyle bir haber: "Billie Lourd, çok derin bir üzüntüyle, sevgili annesi Carrie Fisher'ın bu sabah 8: 55'te vefat ettiğini doğruladı. Dünya tarafından sevildi ve çok özlenecek. Tüm ailemiz düşünceleriniz ve dualarınız için size teşekkür ediyor. "

Normalde bu neşe ve kutlama dolu bir gün olurdu ama Carrie Fisher’ın ölümünden bu yana oldukça kasvetli bir gündü.

Yine de, Star Wars efsanesinin kızı aktris Billie Lourd da dahil olmak üzere birçok ünlü, hayran ve aile üyesi, onun anısını kutlamak için bu fırsatı kullandı.

Billie, Instagram'da annesinin bir fotoğrafını paylaştı ve başlıkta sevgisini ifade etmek için bir dizi kalp ve ışıltılı emoji kullandı.

Dahası, eski Star Wars ortak yıldızı Mark Hamill, Fisher'la birlikte Luke Skywalker ve Princess Leia'yı oynadıkları 1977 yapımı Star Wars: A New Hope filminden bir anı paylaşmak için Twitter'a gitti.

Nostaljik resmin yanında şöyle yazdı: "Mutlu Yıllar Carrie Frances Fisher. Dünya seni özlemeyi asla bırakmayacak… .. '

Star Wars filmlerinin resmi Twitter hesabı da sevgili aktrisin anısına bir mesaj yayınladı: "Cesur prensesimiz, ikonik Carrie Fisher'ı doğum gününde hatırlıyoruz."

Son olarak, aynı zamanda Carrie’nin kardeşi olan yönetmen Todd Fisher düşüncelerini E ile paylaştı! Haberler.

"Bu gün benim için zor. Hayatım boyunca Carrie’nin doğum gününü eğlenceli ve benzersiz yollarla, onunla ve annemle birlikte kutlayarak geçirdim - hediyelerini bularak, onun seveceğini bildiğim tek şey. Tersine benim için hediyeler buldu, sadece seveceğimi bilirdi - bu bizim gizli hediye kodumuzdu, ’dedi Todd.

Bu gönderiyi paylaş