Lisa Marie Presley, Geç Oğlu Benjamin Keough’un 28. Doğum Günü Üzerine Dokunaklı Bir Haraç Yazıyor

Lisa Marie Presley, Geç Oğlu Benjamin Keough’un 28. Doğum Günü Üzerine Dokunaklı Bir Haraç Yazıyor

21 Ekim 2020 haberlerinde Zamansız ölümü olmasaydı, Benjamin Keough 28 yaşına girecekti! Bununla birlikte, annesi Lisa Marie Presley, doğum gününde ona haraç ödemek için sosyal medyaya gitti.

Bildiğiniz gibi, Benjamin Temmuz ayında intihar etti.

Şimdi, Lisa Marie Presley, bir doğum günü kutlaması sırasında merhum oğlunun bir pastanın üzerine mumları üflediğini gösteren bir fotoğrafı paylaşmak için platformuna götürdü ve bunun yanında yürek parçalayıcı bir mesaj yazdı.

"Benim güzel güzel meleğim, senin üzerinde yürüdüğün yere, şimdi bu dünyada ve Cennette tapındım. Kalbim ve ruhum seninle gitti. Bu acının derinliği, her günün her anında sensiz boğucu ve dipsizdir. Asla eskisi gibi olmayacağım, "diye yazdı Presley başlığa.

Bu, Benjamin’in yaklaşık üç ay önceki ölümünden bu yana ilk gönderisiydi.

Ayrıca sevgili oğlundan, 'aşkımı bekle ve küçük kız kardeşlerini korumaya, büyütmeye ve [abla] Riley'nin yanında olmaya devam ederken elimi tutmasını istedi. Bunu isteyeceğini biliyorum. Mutlu yıllar benim tatlı tatlı oğlum. Bu dünya için fazla iyiydin. "

Ablası Riley Keough'dan bahsetmişken, kardeşinin doğum gününü de kendi yazısıyla kutladı.

Bununla birlikte, Riley kendisiyle Benjamin'in birlikte (ve gerçekten küçük bir çocukken yalnızca birinin) bir dizi tatlı ve gerileme fotoğrafını paylaştı ve başlıkta şöyle yazdı: "Mutlu Yıllar güzel melek."

Ölümünden sonra bir temsilci, ET aracılığıyla Lisa Marie'nin "tamamen kalbi kırıldığını, harap olmuş ve teselli edilemeyeceğinin ötesinde, ancak 11 yaşındaki ikizleri ve en büyük kızı Riley için güçlü kalmaya çalıştığını" paylaştı. O çocuğa bayılırdı. O, onun hayatının aşkıydı. "

 

Bu gönderiyi paylaş