Eva Mendes, Ryan Gosling ile Kilitlenmenin Ortasında Yaptıklarını Paylaşıyor - Yakında Oyunculuğa Başlayacağını İddia Ediyor

Eva Mendes, Ryan Gosling ile Kilitlenmenin Ortasında Yaptıklarını Paylaşıyor - Yakında Oyunculuğa Başlayacağını İddia Ediyor

18 Ekim 2020 haberlerinde Eva Mendes'e göre, o ve Ryan Gosling çocuklarıyla birlikte karantina altında çok zaman geçiriyorlar. The Sydney Morning Herald ile yakın zamanda yaptığı bir sohbet sırasında aktris, Ryan ile kapalı kapılar ardında neler yaptıklarını paylaştı.

Esmeralda ve Amada dahil Ryan'dan iki çocuğu olan Eva, herkesin bildiği gibi özeldir ve aile hayatını manşetlerin dışında tutmayı tercih eder. Mendes, çıkışa, çoğu zaman bir aileye bakmıyorlarmış gibi hissettiklerini, daha ziyade, en kötü türden konuklarla "yatak ve kahvaltı" yaptıklarını söyledi.

Çocuklarının “otoriter” olduğunu ve her zaman kendilerine yiyecek getirmelerini talep ettiklerini söylüyor. Yemek yemeyi ve ihtiyaçlarını karşılamayı bitirdiklerinde, kendisi ve erkeğine temizlenecek çok şey kaldığını söylüyor.

Mendes, kendisinin ve Ryan'ın iyi gittiğini söylemeye devam etti ve birbirlerine en önemli olanı hatırlattılar, bu onların güvenlik ve güvenlikleri.

Bir Zamanlar Meksika'da yıldıza göre, çocuklarıyla meşgul, ancak film ve film yapım tutkusu yavaş yavaş geri dönüyor. Eva, hırsı tamamen ortadan kalkmış gibi hissetmediğini, bunun yerine çocuklarına yeniden yöneldiğini söylüyor.

Yıldız, ne kadar "çalışmama seçeneğine" sahip olduğunu belirterek ne kadar minnettar olduğunu ekledi ve kaç kişinin kendisiyle aynı konumda olmadığını anladı. Eva, hiçbir şey için endişelenmeden bebeklerine bakabildiği için “mutlu” olduğunu söylüyor.

Eskiden olduğu yere geri dönme hırsının yavaşladığını hissediyor. Çoğunun bildiği gibi, Gosling ve Mendes, 2011'den beri ilk kez vizyona girdikten sonra eleştirmenlerce beğenilen bir film olan The Place Beyond The Pines'i çekerken tanıştıkları yerde çıkıyorlar.

Düğümü yedi yıl sonra 2018'de bağladılar. The Place Beyond The Pines'da Gosling, Mendes ve Bradley Cooper rol aldı.

Bu gönderiyi paylaş