Zendaya Drama Dizisi Kategorisinde En Genç Emmy Ödülü Sahibi Oldu!

Zendaya Drama Dizisi Kategorisinde En Genç Emmy Ödülü Sahibi Oldu!

20 Eyl 2020 haberlerinde Zendaya, Emmy'lerde çok özel ve unutulmaz bir akşam geçirdi! Aktris, Euphoria'daki rolüyle Drama Dizisi kategorisinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan en genç kişi olarak tarih yazdı ve tabii ki çok mutlu ve "inanılmaz derecede minnettar".

24 yaşındaki yıldız aynı zamanda aynı kategoride kazanan ikinci Siyah kadın ve gösteri sırasında kayda değer galibiyeti hakkında konuştu.

Ayrıca, ET için uzaktan bir röportaj sırasında HBO serisinin ikinci sezonunda hayranların neler bekleyebileceklerinden bahsetti.

Hâlâ şaşırtıcı galibiyetiyle şok olan Zendaya, "Bu ... Yani, ötesinde. Şu anda nasıl hissettiğimi nasıl tarif edeceğimi bile bilmiyorum. İnanılmaz minnettarım ve çok onur duyuyorum. Sadece ailemin burada olması ve bu odadaki sevgi ve destek benim için çok önemliydi - bu anı hepsiyle paylaşabilmek. Ben sadece mutluyum ve minnettarım ve sadece… birçok duygu oluyor. Biliyorsun, stresli kısım bitti. "

Bildiğiniz gibi Emmy'ler, salgın nedeniyle çevrimiçi olarak organize edildi, tüm yıldızlar kendi evlerinin güvenliğinden şovun bir parçasıydı, sadece en yakınları onları çevreliyordu ve Zendaya da farklı değildi.

Yanında annesi, babası, kız kardeşi, yeğenleri ve birkaç aile üyesi daha vardı ve onlar da tarihi galibiyet konusunda onun kadar heyecanlıydılar.

Euphoria'ya gelince, hayranlar 2. sezon için çok endişeli ve kendilerini neyin beklediğini merak ediyorlar.

Zendaya, 'Söyleyebileceğim tek şey, ikinci sezonun bir süreliğine olmayacağı, ancak şu anda çekmekte olduğumuz, aslında 1. veya 2. sezonun parçası olmayan ancak insanlara biraz bir şeyler veren birkaç köprü bölümümüz var. Euphoria ile tam bir sezonu tamamlayana kadar bizi biraz zorlayacak 2. Ama şu ana kadar yaptığımız işten çok memnunum ve herkesin görmesini bekleyemem, gerçekten. '

 

Bu gönderiyi paylaş