Kaley Cuoco Egzersiz Yaparken Maske Takıyor Ve Bazı İnsanlar Onun İçin Çarpıyor - Alkışını Geri Çekin!

Kaley Cuoco Egzersiz Yaparken Maske Takıyor Ve Bazı İnsanlar Onun İçin Çarpıyor - Alkışını Geri Çekin!

9 Eyl 2020 haberlerinde Halk arasında maske takarak kendilerini ve diğerlerini COVID-19 virüsünden korumadıkları için eleştirilen diğer yıldızların aksine, kulağa Kaley Cuoco tam tersi için çarpılmış gibi görünüyor! Big Bang Theory oyuncusu, koruyucu eşyayı antrenman sırasında bile giymeye karar verdi ve bazı insanlar bunun için yeterli değildi!

Bununla birlikte, oyuncu bu seçimi neden yaptığını açıklayarak hızlı bir şekilde geri alkışladı.

Her şey Cuoco'nun, çalışırken görülebileceği bir video paylaşmak için kullandığı platform Instagram'ı ziyaret etmesiyle başladı.

Yıldız o sırada ip atlıyordu ve sporcu sütyeni, şortu ve maskesi sallıyordu.

Başlıkta şunu yazdı: "COVID / karantina sırasındaki en yeni takıntım! Tek ihtiyacınız olan 20 dakika, bir ip atlama ve iyi müzik! "

Atlama ipi becerileri ve zindeliği klibin odak noktası olsa da, bazı insanların odaklandığı şey sadece maskeydi!

Elbette çoğu hayran yorumlarda atletik yapısını alkışlıyordu ama söyleyecek olumsuz şeyleri olanlar için Kaley Cuoco neden koruyucu maske takma ihtiyacı hissettiğini açıklamak için platforma geri döndü.

"Herkes ve maske yorumları için. Başkalarının etrafında kapalı bir boşluktayken maske takıyorum ki öyleydim. Başkalarının yanında dışarıdayken de maske takıyorum. Kendimi ve çevremdeki herkesi koruyorum. Bu yüzden maske takmayı seçtim. Oynadığınız için teşekkürler "diye yazdı.

Bu tamamen mantıklıdır, ancak ip atlarken etrafta çok fazla insan varmış gibi görünmediği için insanların kafası karışmış gibi görünüyor.

Her iki durumda da, etkisini giderek daha fazla insana bu küresel salgının ortasında maske takmanın önemi hakkında öğretmek için kullandığını görmek güzel.

Bu gönderiyi paylaş