Drew Barrymore Büyükbabasının Cesedinin Ölümünden Sonra Morgdan Çalındığına Dair Tuhaf Söylenti Doğruladı - İşte Nedeni!

Drew Barrymore Büyükbabasının Cesedinin Ölümünden Sonra Morgdan Çalındığına Dair Tuhaf Söylenti Doğruladı - İşte Nedeni!

21 Ağu 2020 haberlerinde Drew Barrymore’un merhum büyükbabası hakkında bazı tuhaf söylentiler dolaşıyor ve aktris az önce bunları doğruladı! Aktrisin büyükbabası John Barrymore'un cesedi, 1942'de öldüğünde sanat eleştirmeni Sadakichi Hartmann ve aktör arkadaşları W. C. Fields ve Errol Flynn tarafından morgdan çalındı.

Görünüşe göre, bu tuhaf ve alışılmadık şeyi yapmalarının nedeni aslında sevecen bir şeydi - arkadaşlarıyla son bir parti yapmak istiyorlardı!

Hot Ones'daki röportajında ​​oyuncu, bu konudaki tüm söylentilerin doğru olduğunu doğrulayarak "Yalnızca evet [bu doğru] değil, aynı zamanda bunun sinematik yorumları da var" şeklinde açıkladı.

Elbette, Hollywood ikonunun son partisinin sözüm ona 1989 komedi, Weekend at Bernie’s'e ve 1981 yapımı S.O.B. filmine nasıl ilham verdiğinden bahsediyordu.

"Bernie’s'de Hafta Sonu hakkında bir şeyler duydum. Bunun doğru olup olmadığını asla bilemem. Ama evet, [vücudunu çaldılar], ’Drew bir kez daha strese girdi.

Ancak tuhaf söylentinin yıldızın yaptığı tek şey olmadığını doğruluyor.

Drew Barrymore, aynı röportajda, öldüğünde kendi arkadaşları da aynısını yaparsa seveceğini söyledi!

Umarım arkadaşlarım da benim için aynısını yapar. Arkasına geçebileceğim türden bir ruh bu. Sadece eski çantayı kaldır. Son birkaç tur atalım. Bence ölüm çok fazla üzüntü ile geliyor ve bunu anlıyorum, ama eğer sorun değilse, sadece benim için, herkes çok mutlu ve kutlama yapıp bir parti verse, bu benim tercihim olurdu, ’diye paylaştı Drew.

Peki, bunu henüz düşünmeyelim! Bu arada, Drew kendi talk show'una ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bununla ilgili daha fazla bilgi için burayı tıklayın!

Bu gönderiyi paylaş