300 Yıldızlı Gerard Butler ve Emlak Geliştiricisi Morgan Brown, 6 bucuk Yıl Çıktıktan Sonra Ayrıldı

300 Yıldızlı Gerard Butler ve Emlak Geliştiricisi Morgan Brown, 6 bucuk Yıl Çıktıktan Sonra Ayrıldı

20 Ağu 2020 haberlerinde Gerard Butler ve Morgan Brown'ın artık bir ilişkisi yok, Sayfa Altı'dan yeni bir rapor bu hafta ortaya çıktı. People Magazine Perşembe günü, 50 yaşındaki aktör ile 49 yaşındaki arasında ilk kez Eylül 2014'te bağlantı kurulduğunu bildiren ilk kişi oldu.

Çıkışa göre, 300'ün yıldızı Gerard ile tasarımcı ve emlak geliştiricisi 2016'da bir kez ayrıldılar, ancak daha sonra tekrar bir araya geldiler. 2018'de seyirciler çiftin Manhattan'daki evlere baktığını gördü.

Daha önce bir kaynak, Gerard'ın 2019'da 6 milyon dolarlık çatı katını sattığı haberleri arasında Gerard ve Morgan'ın birlikte nasıl "ciddi göründüklerini" açıklamıştı. Raporlar, kendisinin ve Morgan'ın yaşamak için çok daha büyük bir ev aradıklarını iddia ediyordu.

Manhattan'daki emlak girişimleriyle ilgili raporlar arasında, bir kaynak Morgan ve Gerard'ın Chelsea'de bir çatı katını nasıl iki kez ziyaret ettiklerini açıkladı, ancak önceki sahiplerin yaptığı gibi modernden ziyade daha eski görünmesini istediklerini açıkladı.

Mayıs ayında, Gerard Butler daha garip nedenlerle manşetlerde yer aldı. Charisse Van Horn, bazılarının Butler'ın bir sihirbaz olmaya çalıştığına inandığını bildirdi. In Touch Magazine'den bir haber, hayranları 300 yıldızın büyülü pirzolalarını uygulamaya çalıştığına inandırdı.

O zamanlar kaynaklar, Gerard'ın her zaman büyük bir sihir hayranı olduğunu ve o zamandan beri pratik yaptığını iddia etti. Aslında In Touch Magazine, Gerard'ın buna "takıntılı" olduğunu ve gelecekte bir sihirbaz olmayı düşündüğünü iddia etti.

Tüm bunları dikkate aldığımızda, Gerard hala oyunculuk kariyeri üzerinde çalışıyor ve yakın zamanda sektörden uzaklaşmayacak gibi görünüyor. Raporlar, sinema salonları ülke çapında açıldıktan sonra bir dizi filmi çıkacağını belirtti.

Dünyayı kapatan koronavirüs salgını nedeniyle prodüksiyon şirketlerinin çoğunun kapanması gerektiğini düşünürsek Gerard'ın sihri üzerinde çalışmak için çok daha fazla zamanı olabilir.

Film hayranları, müzik sektörü de dahil olmak üzere film endüstrisinin özellikle sert bir şekilde etkilendiğini biliyor ve ne zaman normale döneceği net değil.

 

Bu gönderiyi paylaş