Emma Watson İtalya'da Kız Gezisinde Sıcak Neon Pembe Bikini Giydi - Fotoğraflarını Görün

Emma Watson İtalya'da Kız Gezisinde Sıcak Neon Pembe Bikini Giydi - Fotoğraflarını Görün

8 Ağu 2020 tarihinde Emma Watson şimdi iki parçalı neon pembe bir mayoyu sallayan bir kız gezisinin tadını çıkarıyor. Büyülü elbisesini düşüren Güzel ve Çirkin yıldız, 30, İtalya'nın Positano kentinde görüldü. 7 Ağustos'ta bir arkadaşıyla sahilde görüldü ve tarzının oldukça hoş olduğunu söylemeliyiz!

Emma’nın klasik mayoları kesinlikle gurur vericidir. Yüksek belli bikini, tam alt kısmı ve askısız raf üstü onu çok sevimli gösteriyor! Şimdi bu, sahilde kaygısız bir gün geçirmeyi bilen bir bayan. Saçları düğümlenmiş ve kesinlikle makyajsız olan Emma, ​​güneşte eğlenceli bir güne hazırdı.

Ve şimdi 30 yaşında olduğunu düşünmek! Onu Harry Potter'da ilk kez 11 yaşındayken gördüğümüzü hayal edin. Geeky Hermione, oradaki en güzel ünlülerden birine dönüştü. Ama gelin aşağıdaki fotoğraflarda mayo

suna bir göz atalım.

Plaja gitmeden önce Emma'nın bir arkadaşıyla duş yaptığı görüldü. İlginç olan, kendisine söylentilere konu olan erkek arkadaşı Leo Alexander Robinton'un eşlik etmemesi.

2019'da öpüşürken görüldüler ama ilişkileri bunca zaman gizli tutuldu. Kaliforniyalı iri parça bir ünlü değil, özel bir hayat süren bir iş sahibi.

Çifte yakın bir kaynağa göre, “Emma ve Leo ilişkilerini gizli tutmak için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Ekim'de öpüşürken resmedilmelerinin ardından Leo, romantizmini korumak için kendisini tüm sosyal medyadan uzaklaştırdı. "

Ancak ilişkileri Leo’nun Emma ile çıktığına inanamayan arkadaşları ve meslektaşları tarafından fark edilmedi! Sözcüsü, özel hayatı hakkında yorum yapmak istemedi.

Emma'nın plaj kıyafetinden bazı moda ipuçları almak isterseniz, tek renkli mayo trendlerde geri döndü. Sıcak neon pembesi yaz bronzluğunuz için mükemmel bir eşleşme olacak!...

Bu gönderiyi paylaş