Yaygın - Tiffany Haddish Gibi - Kendisinin ve Aktrisin Çıktığını Onaylıyor

Yaygın - Tiffany Haddish Gibi - Kendisinin ve Aktrisin Çıktığını Onaylıyor

8 Ağu 2020 tarihinde Common nihayet kendisinin ve oyuncu Tiffany Haddish'in çıktığını doğrulamak için ortaya çıktı. Kilitlenme başlamadan kısa bir süre önce, rapçi ve kız arkadaşı, karantina ortasında daha fazla sanal flört etmeyi teşvik eden bir Bumble reklamında yer aldı.

Live'da göründüğü sırada! Bu Cuma Kelly ve Ryan ile Common, Haddish ile bir ilişki içinde olduklarını doğruladı. Onu "güzel bir insan" ve "harika bir kadın" olarak tanımladı. Common, etrafta olmasından çok hoşlandığını söyledi.

Tiffany, The Wild Rose podcast'inde göründüğü sırada, yaşadığı en iyi ilişki olduğunu iddia ettiği romantizmini de onunla konuştu. Ne kadar mutlu olduğuna ek olarak, Haddish, onun üzerindeki etkisine de değindi. onun hayatı.

Oyuncuya göre, kilo vermeyi başardı ve onunla çıkmaya başladığından beri sağlığına daha iyi bakıyor. Ancak, Common onu bu şekilde olmaya teşvik ettiği için değil, sadece şimdi kendine bakmak için daha fazla ilham alıyor.

Haddish kısa süre önce, yeni erkeğinin sevdiğini iddia ettiği yepyeni traşlı bir kafayı piyasaya sürdü. Çoğunun bildiği gibi, aşklarına dair söylentiler aylardır manşetlerde.

Çift, sık sık birbirlerinin sosyal medya videolarında ve fotoğraflarında görülüyordu, ancak sonunda ortaya çıkıp bir öğe olduklarını söylemeleri uzun zaman aldı.

Bunların hepsi, Common'un uyurken penisini bir kadının ağzına sokmakla suçlandığı haberinin ardından geldi. Bir performans sanatçısı olan Jaguar Wright, rapçiyi uyurken onu taciz etmekle suçladı.

Wright'a göre, Common'un ona göre bir adam olmadığını biliyordu, çünkü eğer bunu yapmaya kalkarsa, o zaman her şeye kalkışırdı. Wright ayrıca Common'un kendisini canlandırdığı adam olmadığını söyledi. Jaguar, rapçinin yıllardır süren ilişkilerine işaret ederek, hiçbirinin kendini siyahi kadın sevgilisi ilan eden birinin düşüneceği şekilde yürümediğini açıkladı.

Bu gönderiyi paylaş