Nick Cannon, ViacomCBS Ateşlemesi Üzerinde IG'de Trolling 50 Cent'e Cevap Veriyor

Nick Cannon, ViacomCBS Ateşlemesi Üzerinde IG'de Trolling 50 Cent'e Cevap Veriyor

16 Temmuz 2020 haberlerinde Nick Cannon hayranları, bir podcast'te yaptığı yorumlar için Wild’N’Out sunucusunun ViacomCBS'den çıkarıldığını görünce şok oldular. Sıcak Yeni Hip Hop, bugün Cannon Sınıfı sırasında yaptığı yorumlar nedeniyle Bay Cannon'un kovulduğunu söyledi.

Profesör Griff ile bir sohbet sırasında, Bay Cannon Yahudi karşıtı açıklamalar yaptı ve ayrıca beyaz insanları hedef aldı. İkincisinin gerçek “vahşiler” olduğunu ve diğer ırklardan çok “hayvanlara daha yakın” olduğunu iddia etti. Nick’in yanıtı da duruma yardımcı olmadı.

Çıkışa göre, Nick’in özürü çok özür değildi ve hayranlar bunun sonucunda mutlu değildi. Daha sonra ViacomCBS, onunla olan ilişkilerini iyice sona erdirdiklerini açıkladıkları bir ifade bıraktı.

ViacomCBS ve Nick arasındaki ortaklık 1990'lardan beri devam ediyor. Cannon, sosyal medyada birçok kişiye yayılmış gibi görünen fesih sonrasında Wild N Out'un haklarını istedi. Elbette, hip-hop topluluğunun en büyük hicivci 50 Cent, kendine yardım edemedi, ancak Nick'i hemen trol etti.

50 Cent olarak da bilinen Bay Curtis Jackson, Michael Blackson'ın oynadığı Out Wild adlı bir gösterinin parodisi posterini paylaştı. Aşağıda The Shade Room'dan Instagram gönderisine 50 Cent'in neler yayınladığını görebilirsiniz.

50 Cent’in şakasına cevaben Nick Cannon, hızlı bir şekilde “Wanksta” dan alıntı yaparak alkışladı ve önerilen dizinin The Game'in G-Unit Records'a imza atması gibi olduğunu ima etti. Cannon, hesabına “bu sizin kendi halkınız!” Diye yazdı.

Oyunun gelip “G-Unit'i devralması” gibi bir şey olduğunu iddia etmeye devam etti. Nick daha sonra 50 Cent’in sektörde parlama zamanının çoktan sona erdiğini ima etti. 50 Cent'in “lisedeki adam” olduğunu söyledi.

Daha önce bildirildiği gibi, Nick ViacomCBS ile olan uzun ilişkisinden çekildi. Olay, haberin açıklanmasından bu yana tüm eğlence haber başlıklarında gerçekleşti.

Bu, yakın zamanda Howard Üniversitesi'nden mezun olan Cannon için kötü bir haber. Daha önce Eminem'le tek taraflı davası için manşetlerde yer alıyordu.

Bu gönderiyi paylaş