Winona Ryder, Johnny Depp'in Amber Heard'ın 'Korkunç İddialarına' Karşı Güçlü Savunmasını Yazıyor!

Winona Ryder, Johnny Depp'in Amber Heard'ın 'Korkunç İddialarına' Karşı Güçlü Savunmasını Yazıyor!

16 Temmuz 2020 haberlerinde Johnny Depp’in eski ve aktör arkadaşı Winona Ryder, Amber Heard'ın kendisini suçladığı şeyleri yapamayacağından emin olduğunu açıkça belirtmek istiyor! Doğru! Duymuş olabileceğiniz gibi, eski nişanlısı, Güneş'e karşı olan libel davası sırasında mahkemede tanıklık ederek tekrar savunmasına geldi, bir araya geldiklerinde bir zamanlar sırtında saldırgan değildi.

Winona Ryder'ın neredeyse mahkemeye çıkması gerekiyordu ama sonunda bu olmadı!

Bunun yerine, Johnny Depp hakkında eski karısı Amber Heard'ın son birkaç yıldır onu suçladığı 'korkunç' şeyleri yapmasının 'imkansız' olduğunu iddia ettiği çok güçlü bir açıklama yaptı.

Winona Ryder, diğer şeylerin yanı sıra, 4 yıllık ilişkilerinde, bir zamanlar onunla hiçbir şekilde şiddet içermediğinde ısrar etti, bu nedenle, doğal olarak, 'korkunç iddialara' inanmayı reddetti.

o İnanılmaz derecede şiddet içeren bir kişi olduğu fikri, bildiğim ve sevdiğim Johnny'nin en uzak noktası. Kimseye yalancı demek istemiyorum, ancak Johnny'deki deneyimlerime göre, bu korkunç iddiaların doğru olduğuna inanmak imkansız ”diyor.

Duymuş olabileceğiniz gibi, Johnny Deep, Sun'ın ana şirketine ve yönetici editör Dan Wootton'a, Nisan 2018 tarihli ve kısa süre boyunca Amber Heard'ı kötüye kullandığı iddia edilen bir 'eş çırpıcı' olarak etiketlendiği bir makale için dava açtı. evlilik yaşadı.

Ancak Johnny Depp, Amber'e karşı saldırgan olduğunu reddetti ve zaten tavır aldı ve Heard'a da iftira için 50 milyon dolara dava açtı.

Aslında, geçen yıl ortaya çıkan tüm detaylara ve kanıtlara bakılırsa, Johnny, Amber Heard ile evliliğinde gerçek bir aile içi istismar kurbanı gibi görünüyor.

Winona Ryder onu üçüncü defa savunuyor. Johnny Depp'in iki çocuğunu paylaştığı eski Vanessa Paradis, geçmişte de onu savundu!

Bu gönderiyi paylaş