Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli Bel Varsity Blues Koleji Kabul Skandalı Cümle Öncesi Bel-Air Konaklarını Satıyor

Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli Bel Varsity Blues Koleji Kabul Skandalı Cümle Öncesi Bel-Air Konaklarını Satıyor

12 Temmuz 2020 haberlerinde Varsity Blues üniversite kabul skandalındaki rolleri için öngörülen ceza tarihlerinin hemen önünde Full House yıldızı Lori Loughlin ve kocası Mossimo Giannulli'nin milyonlarca dolarlık Bel-Air konağını sattığı bildirildi.

People dergisine göre, Loughlin ve Giannulli evi Ocak ayında piyasaya sürdü ve 28,65 milyon dolar olarak listeledi. Evin kesin satış fiyatı henüz açıklanmadı, ancak bir emlakçı, bunun fiyattan çok daha az olduğunu iddia ediyor.

“Hala satıştan para kazanıyorlar, umdukları kadar değil,” dedi kaynak. “Ev, Bel-Air Country Club manzarasına sahip muhteşem.”

Loughlin ve Giannulli kısa süre önce seçkin kulüpten istifa ettiler.

12.000 metrekarelik evde altı yatak odası ve dokuz banyo, iki oturma odası, resmi bir yemek odası, yemek pişirme şefinin mutfağı, açık avlu ve büyük bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Loughlin ve Giannulli, 2015 yılında evi 14 milyon doların biraz altında satın aldılar, ancak sadece iki yıl sonra 35 milyon dolara geri döndüler.

Çift, 2018'de piyasadan çıkardı ve tutuklandıktan sonra mülkü teminat olarak kullandı. Hapisten çıkabilmek için 2 milyon dolarlık tahvillerini karşılamak için eve ihtiyaçları vardı.

Cinsel taciz iddiaları arasında 2014 yılında CEO olarak istifa eden Tinder kurucu ortağı Justin Mateen'in evi satın aldığı bildirildi.

Evi piyasaya sürdüklerinde, içeriden bir kişi Loughlin ve Giannulli'nin paraya ihtiyaç duymadığını ve sabırla doğru alıcıyı beklediklerini iddia etti.

“Pek çok şey hakkında stres altındalar ama para onlardan biri değil,” diye açıkladı kaynak.

İkinci bir içeriden, Giannulli'nin “20 yılı aşkın bir süredir ev satın almak, yenilemek ve yenilemek ve satmak” olduğunu kaydetti.

Çift ayrıca Orange County'de bir sahil evine sahiptir ve burası cezalarına kadar haftalar boyunca kaldıkları düşünülmektedir. Mayıs ayında, Loughlin ve Giannulli tel ve posta sahtekarlığı yapmak için bir komplo miktarından suçlu bulundular ve Giannulli de bir dizi dürüst hizmet teli ve posta dolandırıcılığına karşı suçlu bulundu.

Bu, çiftin Rick Singer ve Key Worldwide Foundation'a iki kızını - Olivia Jade ve Isabella Rose - yanlış bir şekilde atamaları için mürettebat olarak Güney Kaliforniya Üniversitesi'ne kabul edilmek üzere 500.000 dolar ödeyen bir sonucun sonucuydu.

Hâlâ hâkimin onayına ihtiyaç duyan anlaşma hükümleri uyarınca Loughlin iki ay hapis harcayacak, 150.000 dolar para cezası ödeyecek ve 100 saat toplum hizmeti yapacak. Giannulli, beş ay hapis cezasına çarptırmayı, 250.000 dolar para cezasını ödemeyi ve 250 saat toplum hizmeti vermeyi kabul etti.

Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli'nin 21 Ağustos'ta cezalandırılması planlanıyor.

Bu gönderiyi paylaş