Lisa Marie Presley’nin Oğlu İntihar Ettikten Sonra 27 Yaşında Öldü

Lisa Marie Presley’nin Oğlu İntihar Ettikten Sonra 27 Yaşında Öldü

12 Temmuz 2020 haberlerinde Bazı yeni raporlara göre, Lisa Marie Presley'in 27 yaşındaki oğlu trajik bir şekilde vefat etti. Aynı zamanda efsanevi Elvis Presley'in torunu olan Benjamin Keough, TMZ'ye göre bugün daha önce Kaliforniya'nın Calabasas kentinde intihar etti.

Açıkçası, Lisa Marie ve Benjamin’in üç kardeşi de dahil olmak üzere ailenin geri kalanı şok oluyor ve yas tutuyor.

Trajik haberlerin halka açılmasından çok kısa bir süre sonra, acılı annenin ET ile paylaştığı bir temsilci, `` Lisa Marie tamamen kalp kırıldı, teselli edilemez ve harap oldu ancak 11 yaşındaki ikizleri ve en yaşlıları için güçlü kalmaya çalışıyor. kızı Riley. O çocuğa bayıldı. Hayatının sevgisiydi. ”

Ünlü ailenin hayranlarının bildiği gibi, Lisa Marie Presley'in en büyük kızı olan Riley Keough bir aktris, ancak Benjamin oldukça özeldi ve hayatının çoğunda halkın gözünden uzak kaldı.

Bununla birlikte, çevrimiçi dedesi Elvis Presley'e ne kadar benzediği dışında insanlar onun hakkında çok az şey biliyordu!

Bununla birlikte, aslında bir yıl önce Haziran ayında bunun için manşetlerde bulunmayı başardı, birçok insan geç efsaneye ne kadar benzediğini anladı!

Bu sonuca, Lisa Marie Presley'in genç adamın kendini yayınladığı bir fotoğrafı görerek değil, go-to platformunda gururla bir aile fotoğrafı paylaşmasından sonra ulaşabildiler.

Siyah beyaz fotoğrafın yanı sıra, altyazıda tatlı bir şekilde şöyle yazdı: 'Yavruları olan Mama Lion.'

Anında Lisa Marie, Riley, en küçük çocukları, ikiz kızları Finley ve Harper'ın yanı sıra Benjamin de dahil olmak üzere tüm çocuklarının kollarını sardı.

Lisa Marie Presley'de Danny Keough'la Benjamin vardı ve 2009'da Universal Records ile 5 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladığı müzisyen olduğu da bildiriliyor.

Bu gönderiyi paylaş