Leonardo DiCaprio Kız Arkadaşının Yatında 23. Doğum Gününü Kutluyor

Leonardo DiCaprio Kız Arkadaşının Yatında 23. Doğum Gününü Kutluyor

20 Haziran 2020 haberlerinde Sayfa Altı tarafından elde edilen fotoğraflar yakın zamanda 23 yaşındaki kız arkadaşının doğum gününü kutlamak için bir yatta parti yapan 45 yaşındaki Hollywood aktrisini gösterdi. Aktörün hayranları şu anda Camilla Morrone ile bir ilişki içinde olduğunu biliyorlar.

Outlete göre DiCaprio, davetlilerin kovboy şapkası ve diğer batı tarzı kıyafetler giydiği kalabalık parti sırasında maske takan birkaç konuktan biriydi.

Yayın, Shaun White, Nina Dobrev, Kevin Connolly ve Lukas Haas gibi büyük ünlü yıldızların etkinlikte olduğunu iddia ediyor. Süper boy yat, saat 11: 00'de Malibu'ya doğru yola çıkıp saat 16: 30'da kıyıya dönmeden önce Los Angeles'taki Marina Del Ray iskelesinde görüldü.

Daha önce bildirildiği gibi, DiCaprio'nun Aralık 2017'den bu yana Morrone ile çıktığı bildiriliyor. 2005.

Leo, Giselle Bundchen ile birlikte 15 yıl önce Akademi Ödülleri'ne en son 15 yıl önce geldi.

Son haberlerde Morrone, karantinada evde kalırken bir köpek besledi. Leonardo DiCaprio ise St. Martin'de suya düşen bir adamı kurtardı.

Leonardo ve Morrone için işler iyi giderken, bazı medya gazetecileri ve sosyal medya kullanıcıları, büyük yaş farkları nedeniyle ilişkilerini uygunsuz olarak nitelendirdiler. Yukarıda belirtildiği gibi, Leo 45 yaşında ve Morrone 23 yaşında - 22 yaşında bir boşluk.

Leonardo DiCaprio bu tartışmaya hiç yanıt vermedi, ancak ABD ülkeyi yeniden açmaya başlarken ulusun hakkını elinde tutan Black Lives Matter protestoları hakkında yorum yapmaktan saklandı.

Çoğu kişinin bildiği gibi, Black Lives Matter protestoları George Floyd'un ölümünden sonra dünya çapında başladı. Leo, IG'sinde, siyah Amerikalıların yüzyıllarca süren “haklarından mahrumiyetini” sona erdirmeye yardımcı olmak için öğrenme, dinleme ve harekete geçme konusunda kararlı olduğunu söyledi.

Bu gönderiyi paylaş