Salma Hayek Teksaslı Asker'i Keşfetmek İçin Dövüşe Katıldı

Salma Hayek Teksaslı Asker'i Keşfetmek İçin Dövüşe Katıldı

14 Haziran 2020 haberlerinde Ünlülerin ve eğlence sanatçılarının çeşitli aktivizm ve hayırseverliğe dahil olması nadir değildir ve Salma Hayek bunlardan sadece bir tanesidir. Six, bugün Salma'nın Teksas askeri üssünde kaybolan ordu askerini bulmak için savaştığını bildirdi.

Salma, fotoğrafını bulunana kadar her gün sosyal medyada paylaşacağını söylüyor. Salma, AWAL'a giden asker hakkında farkındalık yaratıyor. Özel Birinci Sınıf Vanessa Guillen en son 22 Nisan'da Fort Hood'da görüldü.

Haber kuruluşu KHOU, Vanessa'nın cüzdanı ve araba anahtarları da dahil olmak üzere bazı önemli eşyalarını ve eşyalarını geride bıraktığını bildirdi. Ailesi “şüpheli koşullar altında” kaybolduğunu söylüyor.

Hayek, IG'de annesi Gloria'nın bir çavuşun cinsel tacizde bulunduğunu defalarca söylediğini yazdı. Vanessa daha sonra diğer kadınlarda olduğu gibi onu bildirdi, ancak suçlamalarının hiçbiri ciddiye alınmadı. Dogma aktris, fotoğrafını bulana kadar her gün paylaşacağını söylemeye devam etti.

Ordu Ceza Soruşturması Komutanlığı, ani kaybolması hakkında bilgi sahibi olan herkes için 15.000 $ ödül teklif etti.

Albay Ralph Overland, KHOU muhabirlerine bölümlerinin “değerli bir üyesi” olduğunu ve onu bulana kadar aramaya devam edeceklerini söyledi.

Hayranlar, Salma Hayek'in 1990'ların başından beri güzelliği ve çalışmaları ile dünyayı şok ettiğini biliyorlar. İlk olarak 1990'larda Quentin Tarantino ve George Clooney'nin oynadığı From Dusk to Dawn gibi filmler de dahil olmak üzere endüstri tarafından kabul görmeye başladı.

Bu yılın başlarında, Charisse Van Horn, mayodaki fotoğrafını Instagram'daki 14.7 milyon takipçisine gösterdiği aktrisden bir sosyal medya görevinde aldı. Yorum bölümündeki hayranlar, 50'li yaşlarının başında olduğu için şaşırmışlardı.

2019 yılının Mart ayında Salma Hayek, onlarca yıllık Francois-Henri Pinault ile evliliği hakkında konuştuğu bir röportaj için oturdu. Aktris Kasaba ve Ülkeye onunla nasıl tanıştığını paylaşamayacağını söyledi çünkü kendini “ilginç” göstermek için hikayeyi “kabalaştırmak” istemedi.

Bu gönderiyi paylaş