Elif Kaya King Kong’la yeni klip çektirdi

24 Ağustos 2019 cumartesi günü’nün hollywood haberlerin’de yerleşen klip çekilişi

Elif Kaya King Kong’la yeni klip çektirdi

Elif Kaya, 1988 yılında Karadeniz doğumludur. Elif Kaya, büyük beğeni toplayan ilk bestesini 12 yaşında yapmıştır. Bir dönem Veliaht programında yarışan Elif Kaya, Hande Yener’in yarışmacısıydı. Yaptığı ilk bestenin adı “Nerdeydin Dün Gece ” olan Elif Kaya “Karanlık Dünyam” adlı bir albüm de çıkardı.

Bir yarışma ile adını duyurdu

Bir yarışma programı ile adını duyuran Elif Kaya, ilk profesyonel çalışmasını Mustafa Sandal ile yapmıştır. Mustafa Sandal ile yaptığı düet olan Var mısın yok musun şarkısı dinleyiciler tarafından beğeni ile karşılanmıştır.

Elif Kaya söylemiş

Elif Kaya “Beş-altı senedir bu piyasanın içindeyim. Mustafa Sandal ile yaptığım “Var mısın yok musun” isimli düetle profesyonel müzik hayatına ilk adımı attım. Daha sonra Serdar Ortaç ile çok küçük çapta bir çalışmam oldu. Ondan sonra bir sene Hande Yener’e vokal yaptım sahnede. Onun dışında Sibel Can, Ferhat Göçer, Sinan Akçıl, İzel gibi bir çok sanatçının back vokalini yaptım. Ve hala devam ediyorum stüdyoda back vokal yapmaya.” dedi.

Yapmak isteyeceği meslekler

Yapmak isteyeceği meslekler arasında radyoculuk vardır. Bunun dışında sanat dalında  dansçılık da yapmak istiyordu güzel şarkıcı.

Güzel şarkıcı 90’lara damgasını vuran şarkılarla birlikte

Elif Kaya, 90’lara damgasını vuran 5 şarkıyı yeniden coverladığı “Dejavu” albümünde yer alan “Mavi Mavi”ye klip çektirdi. Yönetmenliğini 1984 doğumlu, 2009 yılında iletişim fakültesinden mezun olan. İzmir’de geçirdiği üniversite hayatı boyunca video klip ve kısa film denemelerinde bulunan Buğra Dedeoğlu, üstlendiği klipte Kaya’nın Hollywood’un efsane gorili King Kong ile olan ilginç hikayesi anlatılıyor.

 

Bu gönderiyi paylaş