Ben Stiller 92 yaşında vefat ettikten sonra babası Jerry Stiller'e haraç öder

Ben Stiller 92 yaşında vefat ettikten sonra babası Jerry Stiller'e haraç öder

11 Mayıs 2020 tarihinde Jerry Stiller saygın 92 yaşında vefat etti ve aktör oğlu Ben Stiller, ona haraç vermek için sosyal medyaya gitti. Bugün, 11 Mayıs'ta Twitter hesabındaki üzücü haberi duyurdu ve Seinfeld yıldızı hakkında da dokunaklı bir mesaj yazdı.

Efsanevi aktör ve komedyen, sevdikleri ve hayranlarının her yerde üzüntüsüne çokça geçti, oğlu kaybını yas tutan birçok kişiden biri oldu.

Father Babam Jerry Stiller'in doğal nedenlerden öldüğünü söylediğim için üzgünüm. Gerçekten büyük bir baba ve büyükbabaydı ve yaklaşık 62 yıldır Anne'nin en büyük kocasıydı. Çok özlenecek. Seni seviyorum baba, ”diye yazdı Ben Stiller sevgili babasının bir resminin yanında.

Bildiğiniz gibi, Jerry 1993'ten 1998'e kadar Seinfeld'de Frank Costanza rolünü oynadı, bu onun en iyi bilinen karakteri.

Ayrıca 1998'den 2007'ye kadar The King of Queens adlı TV şovunda Arthur Spooner'ı canlandırdı.

Jerry, en tanınmış rollerinin yanı sıra, Hukuk ve Düzen, Cinsiyet ve Şehir, İyi Eş ve daha fazlası dahil olmak üzere yıllar boyunca birçok projede yer aldı!

Aynı zamanda bir komedyen olarak tanındı.

Kişisel hayatına gelince, Jerry karısı Anne Meara ile 1954'te evlendi ve ikisi bile Stiller ve Meara olarak bilinen bir komedi ikilisi kurdu.

Çift, 60'lı ve 70'li yıllarda Ed Sullivan Show'da oldukça fazla yer alacaktı.

İkisinin, birçok kişinin hayal ettiği harika, yaşam boyu bir aşk hikayesi vardı.

Ne yazık ki, Jerry 2015 yılında maalesef vefat ettiği için Anne olmadan birkaç yıl yaşamak zorunda kaldı.

Komedi ikilisinin iki çocuğu vardı - Amy ve Ben Stiller. Ayrıca iki Ben torununu geride bırakır - her ikisi de Ben’in dölüdür.

Bu gönderiyi paylaş