Kate Beckinsale21 yaşındaki kızı 22 yaşındaki Goody 'le tanışan annesini böyle hissediyor!

Kate Beckinsale - 21 yaşındaki kızı 22 yaşındaki Goody 'le tanışan annesini böyle hissediyor!

12 Mayıs 2020 tarihinde Bildiğiniz gibi, Kate Beckinsale çok daha genç erkekler için bir şey var! Şu anda, kızı Lily Sheen, 21'den sadece bir yaş büyük bir erkekle romantik bir ilişki içinde olduğu söyleniyor!

Peki annesi ve şarkıcı Goody Grace’in romantizmi hakkındaki düşüncesi nedir?

Görünüşe göre, Lily Kate'in uzun yıllar boyunca küçük birisine gittiği için hiç şaşırmadı ve ayrıca annesinin bu nedenle birçok başlık yaptığını da biliyor.

Ancak, onunla ilgili olarak, gerçekten hiç de önemli değil!

Bir kaynak HollywoodLife aracılığıyla ‘Kate’in kızı Lily'nin annesinin nasıl olduğunu bildiğinden, bu yüzden annesini Goody ile görmekten şaşırmaz. Bir nevi kucaklar ve sadece değeri için alır. Onu rahatsız etmiyor. O ve annesi oldukça yakınlar. Annesini birkaç genç erkekle gördü ve annesinin onun için gerçekten genç ve eğlenceli bir tarafı olduğunu takdir ediyor. Hayatının birçoğuyla ilgileniyor. ”

Bazı insanların ne kadar çok olmasa da Kate'in tek çocuklarının randevu seçimlerini desteklediğini duymak harika.

Oyuncu tercihleri ​​hakkında gerçekten açıktı ve aldığı eleştirinin erkekler ve kadınlar arasındaki sosyal çifte standarttan doğduğunu vurguluyor.

Tabii ki, bir başka içeriden, bugünlerde hayatını nasıl yaşadığına gelince çok 'kaygısız' olduğunu öne sürdü.

Kate harika görünüyor ve istediği erkeği alabilir, o zaman neden genç ve yakışıklı olmaya gitmiyorsun?

Life Hayatında kaygısız bir zamanda. Bunu daha önce hiç yaşamamıştı çünkü daha gençken çok ciddiydi. Michael [Sheen] ile 22 yaşında bir araya geldi ve 25 yaşında bir bebek sahibi oldu. Sonra ayrıldıklarında doğrudan diğer evliliğine gitti. Bu yüzden şimdi çıkmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenin zamanı geldiğini hissediyor ve onu heyecanlandıran ve onu bağlamaya çalışmadığını bilenleri seçiyor ”diyor aynı site üzerinden.

Bu gönderiyi paylaş