Brad Pitt ve Angelina Jolie - Shiloh’un 'Eğlenceli' Doğum Günü İçin Planlarının İçinde!

Brad Pitt ve Angelina Jolie - Shiloh’un 'Eğlenceli' Doğum Günü İçin Planlarının İçinde!

11 Mayıs 2020 tarihinde Shiloh’un 14. doğum günü köşeyi dönünce ve bir içeriden raporda, karantinaya rağmen ailesinin gün için bazı büyük planları olduğunu bildiğini iddia ediyor! Hayranların bileceği gibi, Shiloh 27 Mayıs'ta doğum gününü kutluyor ve bu yüzden eski Hollywood çifti genç kızları için 'eğlenceli' yapmaya kararlı görünüyor.

Shiloh, tıpkı gezegenin geri kalanı gibi tecrit edilmiş olabilir, ancak bu, ebeveynlerinin doğum gününü işaretlemek ve COVID-19 karantinası nedeniyle diğer tüm günlerin aksine 27 Mayıs yapmak için hiçbir şey yapmayacağı anlamına gelmez.

Bir kaynak HollywoodLife aracılığıyla ‘Brad ve Angelina'nın birbirine yakın yaşadığını ortaya koydu, bu yüzden Shiloh'un her ikisiyle de doğum gününde vakit geçirmesi kolay olacak. Gerçekten istediği arkadaşlarıyla bir parti ama maalesef bu kilitlenme bitene kadar ertelenecek. Ancak hem Brad hem de Angelina günü ne olursa olsun günü özel kılacak ve zamanını nasıl bölmek istediğini tamamen Shiloh'a bırakacak. ”

Dish Brad'in doğum gününde Shiloh kahvaltısı yapma geleneği olduğunu ve o güne başlayıp daha sonra annesiyle akşam yemeği yiyebileceğini, yemek yemeyi tercih etti. O şimdi bir genç, bu yüzden ona ellerinden geldiğince çok özerklik vermeye çalışıyorlar. Elbette kardeşleri ile bir parti olacak. Brad tüm çocuklar için eğlenceli hale getirecek. ”

İkinci bir kaynak da, şartlar göz önüne alındığında Brad'in 14 yaşındaki kızı için günü nasıl özel hale getireceğini gerçekten düşündüğünü belirtti.

Sonunda, bir tarafı olduğu tüm fikirlerin, en önemli kısmının ailenin geri kalanıyla güzel bir yemeğin tadını çıkarmak gibi basit bir şey yaptığını fark etti.

Yine de, bu fazladan bir şey yapamayacaklarını söylemek değil ve içeriden aktör şu anda hala her şeyi hazırlamaya ve çocuklara karantinada bile eğlenebileceklerini kanıtlamaya çalıştığını vurguladı!

Bu gönderiyi paylaş