Jessica simpson suçlu vogue yazar bu vücut sallayan onu

Jessica simpson suçlu vogue yazar bu vücut sallayan onu

5 Mayıs 2020 haberlerinde Jessica Simpson, vücut sallamaya yabancı değil, aslında kariyeri yıllar önce eğlence endüstrisinde başladığından beri birçok cephede onunla uğraştı.

Salı günü, Vogue Magazine, Jessica'nın göğslerinden birinin yanlışlıkla kırmızı halıda kaymasına izin verdiği iddiası da dahil olmak üzere birkaç Met Gala aksaklığını belgelediği bir parça yayınladı.

Derginin eski yaratıcı ve dijital yönetmeni Sally Singer, Jessica Simpson'la birlikte nasıl prestijli etkinlikte olduklarını ve Simpson'ın “göğüslerini yemek masasında karşısına çıkardıklarını” anlattı ve onlardan önce sanki bir "tepside".

Yukarıda belirtildiği gibi, Jessica uzun yıllardır medya incelemesine karşı mücadele etti ve eleştirilere karşı kalın bir cilt geliştirdi. Simpson, başka bir kadın tarafından göğüsleri hakkında utandığını ve bunu “mide bulantısı” olarak nitelendirdiğini yazdı.

Vogue ayrıca Michael Kors'un Jessica'nın elbiseden ayrıldıktan sonra elbisesini dikmesine nasıl yardımcı olması gerektiğini hatırladığı bir bölümünü de yayınladı. Medya eleştirisi konusuna geri dönen Jessica, bu yılın başlarında Wendy Williams Show'un ev sahibi tarafından da çarpıldı.

Wendy, platformunu Jessica'yı 8 yaşındaki kızının, Simpson'ın kişisel bilgilerini çıplak bıraktığı anıtı olan Açık Kitap'ı okumasına izin verdiği için eleştirmek için kullandı. Wendy, 8 yaşındaki bir kızın ciddi konular üzerine bir kitap okumasına izin vermenin iyi bir fikir olmadığını iddia etti.

Bununla birlikte, herkesin farklı ebeveynlik stilleri vardır, bu yüzden bu sadece kişisel zevkinize bağlı olabilir. Daha önce bildirildiği gibi, Jessica geçen yıl yepyeni bir anı bıraktı, Open Book, hayatının bazı ciddi zorluklarını tartıştı.

Diğer çok ciddi konular arasında ilişkiler, madde bağımlılığı, medya varsayımı, eleştiri ve beden imajı konularından bahsetti. Hatta eski kocası Nick Lachey ile tartışmalara yol açtı, daha sonra artık en azından babasıyla takılmak zorunda kalmayacağına şaka yaptı.

Bu gönderiyi paylaş