Kevin Hart 60 Milyon Doların Üzerinde Dava Açtı

Kevin Hart 60 Milyon Doların Üzerinde Dava Açtı

5 Mayıs 2020 tarihinde Kevin Hart taraftarlarının bildiği gibi, 2017'de katıldığı s * x kaset tartışması üzerine 60 milyon dolarlık bir davaya karıştı. Hot New Hip Hop bugün Kevin'in dava açıldığından büyük bir zafer kazandığını bildirdi .

Kevin'in kendisi için acımasız bir çalışkan ve etrafta olmak için harika bir kişi olarak bir şöhret geliştirmesine rağmen, çoğunlukla kişisel hayatıyla ilgili bir takım tartışmalara karıştı. Ayrıca, geçtiğimiz yıl korkunç bir trafik kazası geçirdi.

Daha önce bildirildiği gibi, bir kişi bir seks kasetini serbest bırakmakla tehdit ederek stand-up komedyeni zorla almaya çalıştı. Montia Sabbag, video kasete katılan kadındı ve Kevin Hart'ı reklâm uğruna tanıtım amacıyla sızdırmakla suçladı.

Kevin'in özellikle Eniko Parrish ile hala evli olduğu ve birlikte çocukları olduğu düşünülürse böyle bir şey yapmayacağını varsaymak mantıklı değil, ama burada ne orada ne de orada. Ne olursa olsun, The Blast bugün haberi doğrulayan mahkeme belgelerini aldı.

Dava ilginç bir nedenden ötürü mahkemeden atıldı, özellikle de Kaliforniya'daki bir federal yargıç, “yanlış yere getirildiği” gerçeğine karar verdi. Kararda, davaya katılan herkes Kaliforniya'da yaşadığından federal hükümetin meselesi olmadığı ve bunun yerine devletin mahkeme sistemine ait olduğu okundu.

Dava geçmişte Kevin için sorun çıkarmıştı. Bu yılın başlarında Kevin, elbiseyi atmaya çalıştı çünkü onlara hizmet eden kişinin evinin yakınındaki bir güvenlik görevlisi göz önüne alındığında tüm kağıtları bir araba penceresinden attığını iddia etti.

Dahası, Kevin'in 7 milyon dolarlık başka bir davası da reddedildi, bu yüzden icracı şu anda kesinlikle iyi durumda. Başka bir deyişle, Kevin'in sağlam bir şans dizisi olduğu anlaşılıyor.

Yukarıda da belirtildiği gibi, geçen yıl Kevin, Jared Black ve Rebecca Broxterman neredeyse hayatlarını alan bir araba kazasında yer aldı.

Bu gönderiyi paylaş