Jeffrey Tambor Onun Acımasız #MeToo Çıkış Serisi Şeffaf Yansıtır

Jeffrey Tambor Onun Acımasız #MeToo Çıkış Serisi Şeffaf Yansıtır

16 Nisan 2020 haberlerinde Gilbert'in şovu için Gilbert Gottfried ve Frank Santopadre ile yaptığı röportajda Gottfried'in SiriusXM'deki Devasa Şovu, eski Şeffaf yıldız Jeffrey Tambor, popüler Amazon serisinden geniş çaplı tanıtımına yansıdı.

Transparan hayranları, Tambor'un kimliğiyle uzlaşan ve yeni yaşamıyla uğraşan bir trans kadının etrafında dönen dizide başrolü üstlendi. İki ev sahibiyle konuşan Tambor, “birini derinden özür diledim ve özür dilerim” dedi ve devamında birisini rahatsız ya da “savunmasız” hissettirdiğinde çok üzüldüğünü eklemeye devam etti.

Daha önce bildirildiği gibi, Tambor, 2018'in başlarındaki suçlamaların ortasında gerçekleşen cinsel suiistimal iddiaları nedeniyle Emmy kazanan diziden kovuldu. O zaman, birçok kadın güçlü veya etkili erkekleri suçlamak ve diğer geçişler.

İki transwomen, eş yıldızı Trace Lysette'e ek olarak, Jeffrey'i cinsel suistimalle suçladı. Sonuç olarak, showrunner bunu nasıl bitireceğini anlayana kadar gösteri sona erdi. Diziyi Eylül ayında çıkan uzun metrajlı bir müzik prodüksiyonu ile tamamladılar.

İki yıl önce, Hollywood Muhabiri ile yapılan bir röportaj sırasında Tambor, cinsel suiistimal iddialarının tümünü reddetti, ancak başkalarıyla çekim yaparken ve çekerken “zor” olduğunu kabul etti. Tambor, kendisini ve oyuncularını “deli” olarak sürdüğünü itiraf etti.

“Çizgiler bulanıklaştı,” diye belirtti aktör. Başarılı şovun yaratıcısı Soloway, tartışmadan bir yıl sonra, tüm skandalın herkes için çok acı verici olduğunu, çünkü hepsi aile gibi olduklarını söyledi.

O zaman zarfında Soloway, kendisinin ve yapımcıların şovu 10 yıl boyunca canlı tutmayı tartıştıklarını paylaştı, ancak açıkçası bu şekilde sona ermedi. Şovun çöküşü talihsiz olsa da, çok başarılı bir performans sergiledi.

Hollywood Muhabiri, Tambor'un 70 yaşındaki transseksüel kadını tasvir ettiği için bir değil iki Emmy Ödülü götürdüğünü iddia ediyor.

Bu gönderiyi paylaş