Zac Efron, Eski HSM Castmatlarının Yanında Şarkı Söylemediği İçin Sosyal Medya Kullanıcıları Tarafından Çarptı

Zac Efron, Eski HSM Castmatlarının Yanında Şarkı Söylemediği İçin Sosyal Medya Kullanıcıları Tarafından Çarptı

17 Nisan 2020 haberlerinde Zac Efron, eski lise arkadaşlarının birçoğunun yanı sıra bir Lise Müzikal toplantısına yakın olan Disney Family Singalong'a davet edildiğinde, hayranları onu köklerine geri döndürdüğü için heyecanlandılar. Ancak, oyuncu şarkı söylemediğinde, çevrimiçi hayranlar mutlu değildi.

Hollywood Life, 16 Nisan'daki Disney Family Singalong sırasında performansı tanıtmak için orada olduğunu, ancak aslında hiçbir satır söylemediğini bildirdi. Ancak Ashley Tisdale, Corbin Bleu ve Vanessa Hudgens, hepimiz “Hepimiz Birlikte Geldik” şarkısını söylediler.

Efron ise programa sadece kısa bir giriş yaptı. Şovun sunucusu Ryan Seacrest, Zac'in çok iyi bir Wi-Fi'ye sahip olmadığını ve videonun da zayıf bir bağlantıya sahip olduğunu açıkladı, ancak çevrimiçi hayranlar, şarkı söylemediği gerçeğinden hala memnun değildi.

Twitter kullanıcıları, programın yayınlanmasından sonra, Zac’in kısa görünmesi için ne kadar hayal kırıklığına uğradıklarını göstermek için GIF'ler ve diğer memeler de dahil olmak üzere çok sayıda mesaj yayınladı. Görünüşe göre, aktörün eski yardımcı yıldızları kadar performansa yatırım yapmasını beklediler.

High School Musical hayranları Zac'in tüm filmlerde Troy Bolton'u canlandırdığını biliyorlar. Zac hiçbir zaman ilk filmde şarkı söylemedi ve eski oyuncularının geri kalanına da turneye çıkmadı. Dahası, Zac ve Vanessa Hudgens sonunda 2010'da ayrılana kadar ünlü oldular, yani orada bazı gariplikler olabilir.

Başka bir deyişle, Zac o zamandan beri Lise Müzikal serisinden geçti. Bu günlerde aktör, Seth Rogen liderliğindeki film Komşular'daki oynadığı rol de dahil olmak üzere daha dramatik ve hatta bazen komedi rollerine geçti.

Efron, Son Derece Kötü, Şok Edici Kötülük ve Vile'de Ted Bundy rolüyle tekrar vites değiştirdi. Zac’in performansı eleştirmenlerden övgüyle karşılandı, ancak bir bütün olarak filmin genel kabulü karışıktı.

Film sınırlı bir sinema filmi aldı, ancak Netflix daha sonra dijital hakları 9 milyon dolar kazandı.

Bu gönderiyi paylaş