Johnny Depp Instagram'a Katıldı ve Amber Heard Yasal Muharebesi Arasındaki 'Değişmez' Destekleri İçin Hayranlara Teşekkür Ediyor

Johnny Depp Instagram'a Katıldı ve Amber Heard Yasal Muharebesi Arasındaki 'Değişmez' Destekleri İçin Hayranlara Teşekkür Ediyor

17 Nisan 2020 haberlerinde Karayip Korsanları oyuncusu Johnny Depp, sosyal paylaşım platformuna katıldıktan ve hayranlarının onuruna bir görev bıraktıktan sonra Instagram dünyasına ilk adımını attı. Aktör, Amber Heard ile yaptığı acımasız yasal savaşta hayranlarına “sarsılmaz desteği” için teşekkür etti.

56 yaşındaki çocuk Perşembe günü 8 dakikalık bir video yükledi. Bu video hayranlarına yürekten bir mesajla son buldu. Depp takipçilerine teşekkür etti ve “kelimelerin ötesine dokunduğunu” iddia etti. Aktörün hayranlarının bildiği gibi, son yıllarda zor zamanlar geçirdi.

Birincisi, medyadan gelen haberlerin her ay 30.000 dolar şarap içtiğini öne sürdükten sonra aktörün mali sorunları olduğu iddia edildi. Aynı zamanda, o ve karısı Amber Heard, Depp'in alevler içindeki itibarı ile sona eren çok kötü bir boşanma yaşadı.

Heard, ünlü bir aile içi şiddet mağduru olduğunu iddia ettiği bir op-ed yazdı. Onu asla adıyla tanımlamamasına rağmen, sözünü ettiği Johnny olduğu varsayılan olarak kabul edildi ve bunun sonucu bir iftira davasıyla sona erdi.

Depp, açık bir şekilde onu aile içi istismarla suçladıktan sonra oyuncuya iftira davası açtı. Johnny iddiaları reddetti ve “saldırgan” olanın kendisi olduğunu söyledi. Ayrıca, Depp 2018'de Güneş'e karşı “eş-çırpıcı” olarak adlandırılan bir dava açtı.

Bildirildiğine göre, Depp mahkeme belgelerinde, gazete hikayesinin ona inanılmaz derecede kazançlı Karayip Korsanları imtiyazında işine mal olduğunu söyledi. Depp’in yasal sorunlarına bakılmaksızın, Depp’in görevi dünyanın koronavirüsle savaştığı bir zamanda uygun şekilde hareket ediyordu.

Yukarıda belirtildiği gibi, Depp son yıllarda zor zamanlar geçirdi, ancak gelgit son 365 gün boyunca onun için döndü. Amber Heard'ın küfürlü davranışlara itiraf eden ses kayıtları nihayet ortaya çıktığında, sosyal medya kullanıcıları yavaş yavaş onun için ayağa kalkmaya başladı.

Bu her zaman böyle değildi. Johnny ve Amber’in ilişkisinin raporları basına vurduğunda, sosyal medyanın oybirliğiyle Depp'ten nefret ettiği görüldü, ancak bu değişti.

Bu gönderiyi paylaş