Julia Louis-Dreyfus Sosyal Mesafeli Yol Öfkesi Yaşadığını Açıkladı

Julia Louis-Dreyfus Sosyal Mesafeli Yol Öfkesi Yaşadığını Açıkladı

17 Nisan 2020 haberlerinde Sosyal uzaklaşma söz konusu olduğunda, Julia Louis-Dreyfus herhangi bir şans almaz, bu kesin bir şeydir. Wrap Perşembe günü Conan O’Brien ile Zoom üzerinden bir sohbet başlattı.

The Wrap'a göre, Julia Louis-Dreyfus, insanlar altı metrelik sosyal mesafe kuralına saygı duymadığında gerçekten üzüldüğünü belirtti. Julia Louis-Dreyfus, Conan'a sosyal uzaklaşma kuralı hakkında rastgele bir kişiyle yüzleştiğini açıkladı.

Ama “haklı” olduğunu düşünüyor. Louis-Dreyfus'a göre, bir reçete almak için bir mağazadayken, bir kadın 18 inç çok yakın yürüdü ve “tam bir uyum” vardı. Julia, kadının tamamen şok olduğunu söyledi.

Julia kadına diğer insanlara yaklaşmamasını söylediğini ve ayrıca eldiven ve maske de dahil olmak üzere uygun ekipman giymesi gerektiğini söyledi. Julia, normalde böyle davranacak kişi olmadığını, pandemi azalıncaya kadar bunu yapmaya devam edeceğini belirtti.

Conan'ın onun için bir sonraki sorusu şuydu: mağazadaki kadın ödüllü bir oyuncu ve yazar tarafından kınandığını fark etti mi? Yıldız, bilmesinin bir yolu olmadığını, çünkü bu günlerde 78 kilo daha ağır olduğunu ve bir maske ve eldiven giydiğini açıkladı.

Bu hikaye, diğer haber raporları bağlamında anlamlıdır. Bu yılın başlarında yayınlanan bir raporda, Julia Louis-Dreyfus'un önemli bir iklim değişikliği aktivisti olduğu ortaya çıktı.

Ancak, Page 6 bu yılın başlarında yıldız Sundance Film Festivali'nde göründüğünde suçluluk duygusuyla aktivist olduğunu itiraf etti. Aktris seyircinin önünde şaka yaptığını, belki de onun en büyük motivasyon kaynağı olduğunu söyledi.

Bununla birlikte, Julia'nın yıldız gücünü daha iyi için kullanma niyetleri var ve bu da yaptıklarını neden yaptığının büyük bir parçası.

Bu gönderiyi paylaş