Larsa Pippen Karantinada Evde Bile Birden Fazla Mayo Sallar!

Larsa Pippen Karantinada Evde Bile Birden Fazla Mayo Sallar!

12 Nisan 2020 haberlerinde Larsa Pippen, bu koronavirüs pandemik karantinası sırasında herkes gibi evde sıkışmış olabilir, ancak bu kendini hissedemeyeceği ve ‘gram için sıcak mayo fotoğrafları çekemeyeceği anlamına gelmez! Yıldız, plaja gitmese bile mayolarındaki mükemmel çerçevesini göstermek için tercih ettiği platforma aldı.

Fotoğraflar Larsa'yı çok parçalı iki parçalı mayolarda gösteriyor ve COVID-19'un ruh halinizi düşürmesine izin vermek zorunda olmadığınızı kanıtlıyor.

Sonuçta, sadece harika görünmekle kalmadı, aynı zamanda böyle hissetti, bu yüzden bikini bedenini birçok takipçisine göstermeye karar verdi.

Güzellik evinin hemen dışındaydı ve bazı şezlongların önünde poz vermişti, belli ki kendi arka bahçesinde güzel havanın tadını çıkarıyordu.

Larsa siyah iki parçalı bir mayo giyiyordu ve içinde muhteşem görünüyordu.

Bu fotoğraf, karantina sırasında geçen ayın sonlarında yayınladığı ve onu göğsünden gösteren başka bir fotoğrafla birlikte çekildi.

Yine de, saçları yüksek bir at kuyruğu ile şekillendirilmiş yeşil bir bikini üstü sallıyor görünüyordu.

Dahası, elbette gözlerini güneşten ve tarz için korumak için bir çift güneş gözlüğü taktı!

Altyazıda “Güneş asla parlamayı bırakmaz” diye yazdı, arka bahçesinden yapsa bile sıcağın tadını çıkardığını ileri sürdü.

Ancak bu son bikini resimleri, karantina siparişleri verildiğinden beri gönderdiği tek resim değildi.

Ünlü aslında gerileme olanları da paylaşıyor, bunlardan biri onu sahilde parlak bir şekilde gösteriyor.

"Mutlu yerim, geri dönmek için sabırsızlanıyorum," diye açıkladı altyazı, izolasyonun bitmesini bekleyemeyeceğini açıkça ortaya koydu!

Başka bir eski bikini resminin yanı sıra, bu sefer mavi olanı da yazdı: Evde kalmak ve sahilde olduğunu hayal eden resimlerden geçmek. Eğlenmek için ne yapıyorsunuz? ”

Bu gönderiyi paylaş