Eva Longoria, ‘İnanılmaz’ ‘Çaresiz Ev Hanımları’ Eş Yıldız Felicity Huffman ve Connection Güçlü Bağlantısı!

Eva Longoria, ‘İnanılmaz’ ‘Çaresiz Ev Hanımları’ Eş Yıldız Felicity Huffman ve Connection Güçlü Bağlantısı!

12 Nisan 2020 haberlerinde Felicity Huffman'ın dahil olduğu büyük üniversite giriş sahtekarlığı skandalına rağmen, eski Desperate Housewives yardımcı yıldızı Eva Longoria'nın hala onun hakkında söyleyecek çok şeyleri var. Aslında, ikincisi diğer oyunculardan bazıları, eksi Felicity ile bir araya geldi ve yokluğunda onu gölgeleyebildikleri halde, onun yerine ne kadar inanılmaz yetenekli olduklarını söylediler!

Aktrisler, SiriusXM’in Seth Rudetsky ve James Wesley'in karantina ortasında günlük olarak düzenlediği sanal bir mini şov olan Stars in the House aracılığıyla tekrar bir araya geldi.

Açıkçası birbirlerini yakalamak için harika bir zamanları olsa da, yıldızlar Aktör Fonu'nun Coronavirus çabaları için bağış toplamaya yardımcı olmak için her şeyden önce yaptılar.

Online şovdaki isimlerin listesi şunları içerir: Vanessa Williams, Marcia Cross, Dana Delaney, Eva Longoria ve Brenda Song!

Daha önce de belirtildiği gibi, Huffman küçük buluşma için mevcut değildi, ancak diğer bayanlar en sevdikleri Desperate Housewives anları ve daha fazlası hakkında sohbet etmek için harika zaman geçirdiler!

Birleşmeyi de atlayan diğer aktrislere gelince - Teri Hatcher ve Nicollette Sheridan - onlar da konuşmaya geldi!

James, 'Lynette’nin kanser olduğunda hikayesinin… çok iyi yapıldığını' söyledi ve daha sonra karakterin hasta olduğunu ortaya koyduğu ilk sezondan bir klibi kesti.

“Ağlayacağım!” Brenda, Huffman tarafından son derece dokunaklı ve duygusal olarak ustalıkla hareket ettirilen çekimlere tepki gösterdi.

Marcia Cross daha sonra Huffman'ı yeteneği için doğrudan övmeye devam etti ve “Felicity Huffman'ın saygısız bir dahi olduğunu hissediyorum. İnanılmaz bir oyuncu! Aslında bu sahneyi ortaya çıktıktan sonra yaptığımı hatırlıyorum - izleyene kadar her şeyi unutuyorum. ”

O zaman Eva'nın anımsama sırası, aktris şunu paylaşıyor: 'Bu hikayeyi hatırlıyorum ve zordu, çünkü gerçek bir dramatıydık - her zaman bir şakaydık ve sonra bu yerçekimi sizi şaşırtacaktı ve sevdiğim şey buydu gösteri hakkında iki şey yapmamız gerekiyor. Felicity'nin bu hikayesi olduğunda dişlerini içine batırdı - çok fazla sorusu vardı… o oyuncuydu. ”

Ve bu övgülerin sonu değildi!

Eva ayrıca Huffman’ın hastanede gerçekleşen başka bir sahnesini hatırlamaya devam etti.

O sırada, çekim yaparken çizgilerini unutacağını iddia ediyor çünkü Felicity 'çok şaşırtıcıydı'.

“Felicity ve ben çok güçlü bir bağımız var… hepimiz bu kalıcı dostlukları yarattık” diye ekledi tatlı. Ahh ....

Bu gönderiyi paylaş