Vanessa Hudgens Ve Çoğu 'Lise Müzikal' Aktörlerinin Yeniden Birleşmesi Var ama Zac Efron Kayıp Ve Hayranları Yanıt İstiyor!

Vanessa Hudgens Ve Çoğu 'Lise Müzikal' Aktörlerinin Yeniden Birleşmesi Var ama Zac Efron Kayıp Ve Hayranları Yanıt İstiyor!

11 Nisan 2020 tarihinde Vanessa Hudgens ve Lise Müzikal kadrosunun geri kalanı, filmlerin diehard hayranlarının heyecanına karantina altındayken çok eğlenceli bir sanal buluşma yaşadı! Ona Ashley Tisdale, Monique Coleman, Corbin Bleu, Lucas Grabeel ve hatta yönetmen Kenny Ortega katıldı!

Fakat bekle! Birisi bu listede yok!

Tabii ki, aslında HSM, Troy Bolton'daki ana karakteri oynayan Zac Effron!

Tahmin edebileceğiniz gibi, hayranlar bu kayda değer yokluğu kaçırmadı ve bu konuda çok sayıda yorum vardı!

Eski ko-yıldızlar, COVID-19 salgını arasında Zoom aracılığıyla gerçekten hoş bir sohbet yaptı ve herkes bunu yapamasalar bile tekrar takılmaktan mutluluk duyuyordu.

Vanessa bir screengrab yayınladı ve altyazıyı şöyle yazdı: 'Tahmin et kim geri döndü…'

Benzer şekilde Monique de altyazı aldığı bir resim yayınladı: “Birlikte…. Hep birlikte…. [Piyano, winky face emojis]” filmlerindeki ikonik şarkılardan birine gönderme yapıyor.

Herkes onları tekrar birlikte görmek için heyecanlı olsa da, bir çok insan kayıp tek kişiye - Zac Effron'a odaklandı - ki bu da Vanessa'nın eski oldu!

Gönderilerin sosyal medya kullanıcılarından aldığı tepkilerden birkaçı: 'Eğer birisi bana ihtiyaç duyarsa, Zac Efron'un hsm zum birleşmesine gelmediği gerçeğine üzüleceğim.' / 'Bekleyin, neden ZAC gelmedi ??? '/' Oyuncunun hatası değil @ZacEfron onlarla bu yakınlaştırma birleşimini yapmadı. Zac üzerinde. Kararı verdi. Onu dışlamadılar. Lütfen şimdi kapa çeneni. ”

Bu noktada, Zac'in bu karantinadaki “birlikte ama ayrı” birleşiminde neden eski oyuncularına katılmadığı konusunda net bir cevap yok!

Yine de, en azından bazılarının eski güzel günleri kaçırdığını ve tekrar takılmak gibi hissettiklerini görmek

Bu gönderiyi paylaş