Hayranlar Vin Diesel’in Kızı Hızlı Ve Öfkeli Cardi B Cameo için Teşekkür Eder

Hayranlar Vin Diesel’in Kızı Hızlı Ve Öfkeli Cardi B Cameo için Teşekkür Eder

10 Mar 2020 tarihinde Hızlı ve Öfkeli Hayranları, Vin Diesel’in kızına Cardi B'yi en son filme kattığı için teşekkür etmeli, E'nin yeni bir raporu! Çevrimiçi yayınlandı. Bu Pazartesi, oyuncu Jimmy Kimmel Live setiyle durdu! 4 yaşındaki kızı Pauline'in yeni filmi için rapçi öneren kişi olduğunu ortaya çıkardı.

Adı Paul Walker'ın adını alan Pauline, Cardi B'nin filmde olmasını önerdi. Oyuncu, kızı “I Like It” şarkısını dinlerken “bu harika bir fikir” dediğini iddia ediyor.

Jimmy ona diğer aktörlerin filmde yer almasını isteyip istemediğini sorduğunda, Diesel “şaşırtıcı bir şekilde” Oscar kazananlardan bile çok sayıda teklif olduğunu açıkladı. Oyuncu, 20 yıl önce hiçbirinin sormayacağını itiraf ediyor.

Franchise'a son eklenen John Cena, Helen Mirren ve Charlize Theron'un hepsi görünecek. Bununla birlikte, Diesel, kameolar açısından hala bazı sürprizler olduğunu açıkladı. Vin, çok fazla açıklamak istemediğini söylemeye devam etti.

Vin Diesel’in kızının görünüşe göre birçoğu aktörün zorunlu kıldığı birçok istek var. Örneğin, dördüncü doğum günü partisi için Swae Lee ve Post Malone'un konser vermesini istedi. Diesel bu yıl ne soracağını bilmediğini belirtti.

Görünüşe göre, daha önce bu yılki doğum günü partisi için kimi istediğini sorduğunda, “Ludacris amcası” iddiasında bulundu. Kurtarıcı Özel Ryan mezunu, kızı ve Ludacris'in kızı ile ilgili en tatlı şeyin birlikte ilk arkadaş olduklarıdır. “Yani, bu biraz sevimli” diye ekledi.

Vin Diesel son zamanlarda birçok filmde yer alırken, Dwayne Johnson ile sahne arkasındaki drama, çift arasında sorunlara yol açtı. Ancak geçen yıl Dylan Fisher'ın bir raporu, o ve Johnson'un şimdi eskisinden çok daha iyi olduklarını iddia etti.

Ağustos ayında Diesel, Hızlı ve Öfkeli serisini genişlettiği için aktöre teşekkür eden bir yazı paylaştı. Ayrıca Lauren Hashian'a yaptığı düğünün ardından onu iyi diledi.

Bu gönderiyi paylaş