KJ Apa, Luke Perry’nin Ölümünün Hayatının En Kötü Trajedilerinden biri Olduğunu İddia Etti

KJ Apa, Luke Perry’nin Ölümünün Hayatının En Kötü Trajedilerinden biri Olduğunu İddia Etti

10 Mar 2020 tarihinde KJ Apa hala Luke Perry’nin ölümünün serpilmesiyle uğraşıyor. Bay Porter’ın The Journal ile yaptığı bir sohbet sırasında Riverdale aktörü, geçen yıl felç geçirdikten sonra vefat eden Perry'yi kaybetmenin nasıl bir şey olduğunu paylaştı. Entertainment Tonight'a göre Perry, Apa’nın babasını Riverdale’de canlandırdı.

Apa, 2019'un hayatının en zor yıllarından biri olduğunu ve onu olmak istediği kişi hakkında düşünmesini sağladığını iddia etti. “Ve ben hala anlamaya çalışıyorum” dedi.

KJ, Luke öldüğünde, hayatında çok şey değiştiğini ve daha önce böyle bir şey yaşamadığını ekledi.

KJ'ye göre, hayatında birçok insanı kaybetmedi, bu yüzden çalışmak zor oldu. Bugün işe gittiğinde bile, Perry orada olmadığında ona garip geliyor. Aktör, kendisi ve 90210 aktörün gerçekten yakın bir çalışma ilişkisi geliştirdiklerini açıkladı.

22 yaşındaki aktör, başa çıkmanın bu kadar zor olan kısmının, Luke'un hayatında birçok zorluktan geçen çok deneyimli bir adam olduğunu kabul ediyor. Perry herkesi topraklanmış ve aklı başında tutmayı başardı.

KJ, yapılacak doğru seçimler konusunda tavsiye almak için sık sık Perry'e baktığını itiraf ediyor. Ona verdiği faydalı bir tavsiyeye gelince, KJ Perry'nin hayatını halkın radarından uzak tutmanın iyi bir fikir olduğunu söylediğini iddia ediyor. Genç adam, bugüne kadar hayatını manşetten uzak tuttuğunu itiraf ediyor.

Kariyerinin geleceğiyle ilgili olarak, Apa şu anda karakterin duygusal tarzı nedeniyle almaktan korktuğu bir rol olan I Still Believe'de rol almaya hazırlanıyor. Ancak KJ, yaptığı işten büyük gurur duyduğunu iddia ediyor.

Bildirildiğine göre, film karısı ölmek üzere olan bir Hıristiyan şarkıcı hakkında. Apa hala genç bir aktör, bu yüzden şu anda sadece sezgisini takip ediyor ve pantolonunun koltuğunda uçuyor. “Günün sonunda,” dedi aktör, “Gerçekten bir planım yok.”

Bu gönderiyi paylaş