Pete Davidson Dan Crenshaw'dan özür dilemeye zorlandı

Pete Davidson Dan Crenshaw'dan özür dilemeye zorlandı

25 Şub 2020 haberinde Pete Davidson, Saturday Night Live'daki oynadığı rolün yanı sıra Ariana Grande ve nihayet ayrıldıklarında intihar girişimi için iki ucu keskin bir referans olan Alive From New York adlı yepyeni bir Netflix özelini bıraktı.

Daily Beast, Davidson'un yeni Netflix özelinde sergilenen son ünlü ve kişiliği hakkında açıkça kararsız hissettiğini iddia ediyor. Ancak Canavar'a göre, geçen yıl kariyerinin daha tartışmalı anlarından biri, şakalarından birinin başını belaya soktuğu zamandı.

Ara seçimler 2018'de başlamadan önce Davidson, göz mercisi takan Teğmen Komutanı Dan Crenshaw da dahil olmak üzere çeşitli adaylar için eğlendi. Davidson SNL'ye Dan'ın kongre adayı olarak çalıştığını görünce şaşırdığı için şaka yaptı, çünkü daha çok “porno filminde hitman” gibi görünüyordu.

Pete'e göre, yanlış bir şey yaptığını düşünmüyor ve gerçekten, sözler medyada bükülmüş gibi hissediyor, böylece sonunda ünlü olabiliyor. Pete, annesine yapılan bir çağrı da dahil olmak üzere ölüm tehditlerinin alıcı ucunda olduğunu belirterek, aslında şaka için özür dilemeye zorlandığını iddia etti.

Şaka yollu olarak annesini oda arkadaşı olarak ifade eden Pete, “oda arkadaşının” özür dilemeye ikna ettiği ve dengesiz bir hayran tarafından yüzüne vurulmayacağını iddia etti.

Davidson'a göre, Crenshaw'ın savaşta gözünü kaybettiğini ve resmine baktıktan sonra sadece şakaya geldiğini asla bilmiyordu.

Davidson’un fan tepkisiyle ilgili probleminin bir kısmı, “ne olursa olsun” kelimesini kullanmadaki öfkeleriydi, itiraf ettikten sonra gözünü nasıl kaybettiğini bilmiyordu. Pete'e göre Dan'ın ülkeye hizmetini veya yaralanmasını en aza indirmiyordu, sadece gözünü nasıl kaybettiği konusunda yanılmak istemiyordu.

Dahası, Davidson şakanın aslında Crenshaw'ın kendisi için bir isim almasına yardım ettiği fikrini ele aldı. Davidson şaka yollu bir şekilde, Teksas'ta, göz bandı olan bir Cumhuriyetçi olmasının, yarasadan hemen hemen yerini koruduğunu ekledi.

Bu gönderiyi paylaş