Hillary Duff, çocuklarının fotoğraflarını çeken 'Ürpertici' fotoğrafçıyı çarptı

Hillary Duff, çocuklarının fotoğraflarını çeken 'Ürpertici' fotoğrafçıyı çarptı

22 Şub 2020 tarihinde Cumartesi sabahı Hillary Duff, çocuklarının fotoğraflarını çeken bir fotoğrafçı hakkında ne düşündüğüne dair gerçek ve filtresiz görüşlerini dile getirdi. Six, paparazzo'nun Duff’ın çocuğunun ve diğerlerinin fotoğraflarını bir futbol maçının ortasında çektiğini iddia ediyor.

32 yaşındaki çocuk tüm konuşmayı kaydetti ve onu Instagram'da paylaştı, çocuklar üzerinde fotoğraf çekmeyi öneren altyazı, üstelik onu yetişkinlerle yapmaya çağırdı. Yasaların “değişmesi gerektiğini” de sözlerine ekledi ve ayrıca ona sürünme olarak atıfta bulundu.

Filmde Duff'ın adama çıktığı ve orada kimseyi tanıyıp tanımadığını soran tartışmanın tamamı yer alıyor. Fotoğrafçı cevap vermedi ve her iki durumda da tamamen yasaldı.

Duff, çocuklarının fotoğraflarını çekmesinin onu inanılmaz derecede rahatsız ettiğini söylemeye devam ediyor ve ona kimliğini göstermek için bir teklif verdi. Hillary daha sonra çocuklarının fotoğraflarını çekmeyi bırakıp bırakmayacağını “insandan insana” sorar.

Fotoğraf, sadece sanatını uyguladığını itiraf ediyor ve tepkisi çok gereksizdi. Duff, dünyaya bir Cumartesi sabahı yaptıkları için ne kadar ürkütücü olduğunu göstermek için 15 milyon takipçisinin önünde Instagram'a göndereceğini söylemeye devam ediyor.

Tanımlanamayan adam daha sonra durumu “ürkütücü” yapan aslında Duff olduğunu iddia etti, sonra elini video merceğine de bırakan kamera merceğinin üzerine koydu. Olaya karışan diğer aktrislerden bazıları Meşgul Phillips'ti. Zorluğun “çileden çıkardığını” iddia etti.

Duff'a göre, yetişkin hediyesi olmayan bir oyun alanına katılan çocuklar yasadışıdır, ancak halkın fotoğraflarını çekmek değildir. Bugünlerde Hillary oğlu 7 yaşındaki Luca ve 1 yaşındaki kızı Banks ile meşgul.

Şu anda, DJ Zedd ile çalışmasıyla belki de en ünlüsü olan müzisyen Matthew Koma ile bir ilişkisi var, ancak son yıllarda düşüş yaşadı.

Bu gönderiyi paylaş