Lori Loughlin’in Hukuki Sorunları ve Rigged College Kabul Sistemi Yeni Belgeselde Öne Çıkıyor

Lori Loughlin’in Hukuki Sorunları ve Rigged College Kabul Sistemi Yeni Belgeselde Öne Çıkıyor

31 Ocak 2020

Yeni bir belgesel, Varsity Blues üniversiteye giriş skandalının ayrıntılarına dalıyor ve aynı zamanda varlıklı ebeveynlerin çocuklarını seçkin üniversitelere kabul ettirmek için yasadışı planlara nasıl dahil olduklarını ortaya koyuyor.

Üniversite Kabul Skandalı: Varsity Blues, çok fazla para harcayan çaresiz ebeveynlere ve yasadışı anlaşmalardan yararlanan ve kabul sistemine yardımcı olan seçkin üniversitelerdeki üniversite danışmanlarına ve atletik koçlara sahiptir.

Doküman ayrıca, altı eyalette 50 farklı insanı şarj eden federal savcılara yol açan son skandalın altını çizecek ve davanın daha derin, hileli bir sistemin sadece bir örneği olup olmadığını veya sadece bir kerelik olup olmadığını bulmaya çalışıyor.

Tabii ki, üniversite kabul davasında en ünlü sanık eski Fuller House yıldızı Lori Loughlin ve kocası Mossimo Giannulli. Çift, Desperate Housewives alum Felicity Huffman gibi bir savunma anlaşması yapmak yerine, onlara karşı suçlamalarla savaşmaya devam etti.

Aralık 2019'da Loughlin ve Giannulli, Massachusetts federal mahkemesinde davalarında savcıların kendilerini temize çıkarabilecek kanıtları stopaj ettiğini iddia eden bir dava açtılar. Çift, savcıların Güney Kaliforniya Üniversitesi'ne bağışta bulunduklarını kanıtlayan ve spor yapmalarına rağmen mürettebat işe aldıkları halde iki kızları Olivia ve Bella'yı okula rüşvet ödemeyeceklerini kanıtlayan belgelere sahip olduklarını iddia etti.

Ancak Us Weekly'ye göre, hükümet telefon görüşmelerinden düzeltilmiş e-postaları ve transkriptleri içeren 526 sayfalık bir hareket yayınlayarak yanıt verdiğinde, Loughlin ve Giannulli'nin talep ettiği bilgiler aslında davayı kendilerine karşı güçlendirdi.

Çift ve kolej danışmanı Rick Singer arasındaki birçok iletişim, Loughlin ve Giannulli'nin, kızları için mürettebat deneyimi yaşadıklarını göstermek için sahte profiller oluşturmak için Singer ile birlikte çalıştıklarını kanıtlıyor gibi görünüyor.

Bella'nın sahte profili onu “inanılmaz derecede olumlu düşünen bir coxswain” olarak nitelendirdi ve bir e-posta, USC yetkilisine Giannulli'ye USC turu yapıp yapamayacaklarını ve başvurusunu “işaretleyebileceklerini” soran bir USC yetkilisini gösteriyor. Giannulli “Sanırım hepimiz kareye düştük” diye cevap verdi.

Lori Loughlin ve Mossimo Giannulli'nin Olivia ve Bella'yı USC'ye dahil etmelerine yardımcı olmak için Singer ve kar amacı gütmeyen kuruluşuna 500.000 dolar ödediği iddia ediliyor.

Üniversiteye Giriş Skandalı: Varsity Blues 8 Şubat Cumartesi günü Reelz'de yayınlanacak.

Bu gönderiyi paylaş