Miley Cyrus Neden Grammylere Davet Edilmediğini Şaka Yapıyor

Miley Cyrus Neden Grammylere Davet Edilmediğini Şaka Yapıyor

28 Ocak 2020 haberlerinde Miley Cyrus, Ödül şovlarında iyi vakit geçirmekten hoşlansa da, herkesin bu konuda gittiği yolu sevdiği anlamına gelmez. Altıncı Sayfa tarafından bildirilen Miley, Amsterdam'daki MTV EMA'larında kör bir sahnede sigara içtiği 2013'teki dublörlüğü nedeniyle bu yıl Grammy Ödülleri'ne “davet edilmemiş” olabileceğini iddia ediyor.

27 yaşındaki IG hesabına şaka yaptı, neden artık davet edilmediğini anlamanın zor olmadığını belirtti. Yıldız çantasından bir künt çıkardı ve sahnede sigara içmeye başladı.

Daha sonra, Miley’in kişisel arkadaşlarının birçoğu yorumlarında bağırmaya başladı; Lisa Rinna da, eğer koşarsa töreninde olacağını söyledi. Öte yandan Alexander Wang, Miley'i asla değişmemeye çağırdı.

Miley bu sene Grammy'den sahne alamasa da, hit şarkıları için Lil 'Nas X'in yanında üç ödül kazanan babası Billy Ray Cyrus ile birlikte kolayca Ödül törenine gidebilirdi. , "Eski Şehir Yolu."

Billy Ray ve Lil Nas X, Best Pop Duo / Grup Performansı ve En İyi Müzik Videosu için de iki ödülle ayrıldı. Başka bir gönderide, Miley babasını ve rapçisini tebrik ederek her iki sanatçıya da bağırdı.

Miley hayranları, Chris Hemsworth'la tartışmalı bölünmesinin ardından olaylı bir yıl geçirdiğini biliyorlar. Chris ve Miley geçen yıl ayrıldılar ve kısa süre önce boşanmalarını kesinleştirdiler.

People Magazine bugün sadece birkaç saat önce Liam ve Miley'in evlendikten sadece 13 ay sonra yasal ayrımlarını tamamladıklarını bildirdi.

People Magazine tarafından alınan mahkeme belgeleri boşanma görevlilerinin haberini doğruladı. Taraflardan hiçbiri eş desteği istemiyor ve hiçbir tarafın bölünecek herhangi bir varlığı veya yükümlülüğü yoktu. Çifte yakın kaynaklar, ayrıldıkları sırada, sadece acele ettiklerini iddia ettiler. Miley hala özgür olmak istiyor.

Bu gönderiyi paylaş